Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski, Jan Peszek, Jan Frycz
25 maja 2023 o godz. 17:30
Koszalin
- woj. ZachodniopomorskieBałtycki Teatr Dramatyczny, Plac Teatralny 1
To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Izabela: polecam , warto zobaczyć
Iwona: Uczta dla duszy ..... fantastyczna gra i najwyższy poziom intelektualny
Mirosława: Świetnie zagrana sztuka, znakomite widowisko.
Zdzisław: Aktorstwo w najwyższym wydaniu, swoboda sceniczna, tematyka iście współczesna. Polecam!!!
Ewa: Wspaniali aktorzy. Uczta duchowa.
WYSTĘPUJĄ:
Andrzej GRABOWSKI
Mikołaj GRABOWSKI
Jan PESZEK
Jan FRYCZ
Producent i Organizator zastrzegają sobie prawo do zmiany obsady na: Tomasz Karolak lub Bogdan Słomiński.
Miłośnicy teatru i muzyki lubią wracać do historii o czterech aktorach poszukujących na oczach widzów sensu dla swego życia, dla teatru i sztuki jako takiej. Cały smak tkwi w tym, iż tekst i zarysowana sytuacja dramatyczna są zaledwie partyturą dla improwizujących artystów. Znakomite aktorstwo, atmosfera "półprywatności", zmienność konwencji, zaskakujące widza niespodzianki - w efekcie oryginalne, dowcipne widowisko, co wieczór inne.
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
Zobacz komentarze naszych klientów
Marzena
2023-10-31 21:35:12
"Przedstawienie było na żenująco niskim poziomie. Bardzo smutno, że Panowie o takich nazwiskach grają taki wulgarny i ksenofobiczny spektakl i grają kiepsko. Kilka lat temu byliśmy z mężem, na przedstawieniu Kwartet i miało ono jakiś sens, jakąś fabułę i wysoki poziom gry aktorskiej. O tym przedstawieniu nie można było tego powiedzieć. Mówiąc w skrócie przedstawienie było o cytuję: "żyganiu", "sraniu", pedałach i murzynie. Takie słowa padało wielokrotnie z desek sceny. Mamy ogromny niesmak..."
Maja
2023-05-27 20:08:59
"Fantastyczny spektakl na wysokim poziomie, o czym świadczyły owacje na stojąco i kilkakrotne powracanie aktorów na scenę. Mój towarzysz miał szczęście oglądać ten spektakl 30 lat temu w tej samej obsadzie - lata minione nic nie ujęły ani aktorom, ani spektaklowi. Uczta dla duszy."
Zdzisław
2023-05-27 06:39:27
"Aktorstwo w najwyższym wydaniu, swoboda sceniczna, tematyka iście współczesna. Polecam!!!"
Ewa
2023-05-26 20:02:04
"Wspaniali aktorzy. Uczta duchowa."
Iwona
2023-04-25 08:56:31
"Uczta dla duszy ..... fantastyczna gra i najwyższy poziom intelektualny"
Mirosława
2023-04-22 04:43:37
"Świetnie zagrana sztuka, znakomite widowisko."
Monika
2023-04-21 18:10:31
"Fantastyczna sztuka, ubawiłam się do łez"
Izabela
2023-04-21 12:32:37
"polecam , warto zobaczyć"
Tomasz
2022-12-13 09:07:14
"DOSKONAŁY spektakl, wspaniała gra Aktorów i dobra organizacja wydarzenia."
Małgorzata
2022-12-12 18:28:46
"Świetna beztroska rozrywka . Niesamowita gra słów i cudowni aktorzy Wysoki poziom artystyczny. Z calego serca polecam"
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
12 stycznia 2025
godz. 18:00
Burleska by Rose de Noir w restauracji Fregata
12 stycznia 2025 o godz. 18:00
14 marca 2025
godz. 17:15
Oszuści - spektakl komediowy Och-Teatru
14 marca 2025 o godz. 17:15
5 grudnia 2024
godz. 19:00
Koszalin! Piotrek Szumowski - "Wagabunda"
5 grudnia 2024 o godz. 19:00
14 lutego 2025
godz. 20:00
To tylko botoks - czyli zastrzyk uśmiechu
14 lutego 2025 o godz. 20:00
1 marca 2025
godz. 18:00
Koncert w ramach trasy promującej płytę "No, a ja?"
1 marca 2025 o godz. 18:00
15 lutego 2025
godz. 19:00
Piotr Bałtroczyk Stand-up comedy
15 lutego 2025 o godz. 19:00
14 lutego 2025
godz. 17:00
To tylko botoks - czyli zastrzyk uśmiechu
14 lutego 2025 o godz. 17:00
10 marca 2025
godz. 19:00
Grupa MoCarta - Ale Kino! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCarta
10 marca 2025 o godz. 19:00
14 marca 2025
godz. 20:15
Oszuści - spektakl komediowy Och-Teatru
14 marca 2025 o godz. 20:15
Powiązane wiadomości z tym artystą
"Legiony" to opowieść o legendarnej formacji wojskowej, która dała początek niepodległej Polsce. Spektakularne sceny batalistyczne, miłość w nieludzkich czasach, braterstwo i wielkie bohaterstwo – przedsmak tych emocji już dziś można poczuć w zwiastunie filmu. Zdjęciom towarzyszą piosenki "Let It All Go" Birdy i Rhodes oraz "Legendary" Welshly Arms. Film w reżyserii Dariusza Gajewskiego w kinach od 20 września.
"Legiony" to uniwersalna historia o wchodzeniu w dorosłość w trudnych czasach, dojrzewaniu do wspólnoty. Wielka historia jest tłem dla rozgrywającej się na pierwszym planie love story, w którą uwikłani są: Józek (Sebastian Fabijański), dezerter z carskiego wojska, agentka wywiadu I Brygady – Ola (Wiktoria Wolańska) z Ligi Kobiet Pogotowia Wojennego oraz Tadek (Bartosz Gelner), jej narzeczony, członek Drużyn Strzeleckich i ułan. Obok bohaterów fikcyjnych, których historie wzorowano na życiorysach prawdziwych legionistów, w filmie pojawi się wiele postaci historycznych. Wśród nich: brygadier Józef Piłsudski (Jan Frycz), porucznik Stanisław Kaszubski ps. "Król" (Mirosław Baka), rotmistrz Zbigniew Dunin-Wąsowicz (Borys Szyc) czy porucznik Jerzy Topór-Kisielnicki (Antoni Pawlicki).
Zwiastun "Polityki" właśnie przeszedł do historii polskiego kina. W zaledwie trzy tygodnie trailer obrazu Patryka Vegi zanotował rekordową liczbę wyświetleń w serwisie YouTubie – blisko 5,8 miliona odtworzeń – bijąc tym samym wyczyn trailera filmu "Kler" Wojtka Smarzowskiego (5,6 mln wyświetleń na Youtube w rok) i wchodząc na pułap oglądalności zarezerwowany dotychczas wyłącznie dla międzynarodowych zapowiedzi filmów z Hollywood. Równolegle trailer "Polityki" okazał się niekwestionowanym hitem na Facebooku, gdzie został obejrzany ponad 7,9 miliona razy. Łącznie daje to wręcz imponującą ilość – 13,7 milionów odsłon – uzyskanych w niespełna miesiąc. "Politykę" Vegi można już oglądać na ekranach polskich kin.
Są filmy, które wstrząsają widzami, stając się wydarzeniami daleko wykraczającymi poza świat kina i bezpowrotnie zmieniającymi rzeczywistość… "Polityka" Patryka Vegi z pewnością jest jednym z nich. Utrzymywane na etapie produkcji w całkowitej tajemnicy najnowsze dzieło króla box office, to film, który z właściwą reżyserowi ostrością portretuje środowisko wzbudzające w kraju powszechne i skrajne emocje. Które dzieli Polaków jak żadne inne. I które nigdy dotąd nie zostało równie przenikliwie pokazane na dużym ekranie.
W "Pitbullu" Patryk Vega zajął się policją, w "Botoksie" wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa "Polityka" odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.
Główne role w filmie gra prawdziwa plejada gwiazd, w tym: Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Antoni Królikowski, Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Karolina Szymczak, Anna Karczmarczyk, Tomasz Sapryk i wielu innych.
W pozostałych rolach m.in.: Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Jan Frycz, Janusz Chabior oraz Adam Woronowicz. Premiera 3 stycznia 2020.
"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu bohatera liczą się tylko dwie osoby - najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Akcja filmu zaczyna się w latach 70. - już wtedy młody bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię. Oparta na faktach historia bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem. Finał tej historii nie został jednak napisany pociskami i krwią - czasem słowo rani mocniej niż kula, a miłość i przyjaźń mogą być lekarstwem, nawet w najbardziej okrutnych rękach.
Główną rolę w filmie gra Marcin Kowalczyk ("Jesteś Bogiem", "Hardkor Disco"). Partnerują mu: Tomasz Włosok, który gra Waldena, najbliższego przyjaciela oraz Natalia Szroeder w roli Magdy, ukochanej Bohatera. Dla świetnie znanej ze sceny fonograficznej wokalistki jest to debiut na dużym ekranie. W pozostałych rolach: Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Mateusz Nędza, Waldemar Kasta, Piotr Rogucki, Anna Krotoska oraz tak uznane nazwiska świata filmu, jak Jan Frycz, Janusz Chabior i Adam Woronowicz.
- To jest film o ludziach żyjących w czasach, w których wydawałoby się, że będąc okrutnym , bezwzględnym i silnym psychicznie, można było panować nad wszystkim, nawet nad całym krajem - mówi Maciej Kawulski, reżyser. - W wielu krajach na świecie tak się właśnie stało - mafia była ponad władzę, ponad państwo. Nasi polscy gangsterzy w momencie, w którym mogliby już być na szczycie, sami się powybijali albo zaczęli na siebie zeznawać i w ten sposób pokonali własną strukturę. Ten film jest o miłości, o przyjaźni - pięknej przyjaźni, bo ludzi bardzo bezwzględnych i okrutnych.
- Opowiadamy historię jednego z najbardziej wpływowych polskich bandytów, rozgrywającą się na przełomie wieków - dodaje Marcin Kowalczyk. - To epicka ballada gangsterska, ukazująca złote a także trudne czasy dla polskiego półświatka. Razem z tytułowym bohaterem przenosimy się do lat 70., 80. i 90. na wczesnych dwutysięcznych kończąc. Z dystansem i autoironią komentuje swoje oraz rodzimego podwórka wzloty i upadki. W świecie gdzie prawdą jest to co jesteśmy w stanie uznać za prawdę, o miłość i przyjaźń trzeba walczyć do ostatniej kropli krwi. Ze względu na specyfikę wykonywanego rzemiosła pierwowzór pozostaje anonimowy.
- Na prośbę bohatera, z szacunku do zmarłych i dla bezpieczeństwa tych, którzy ciągle żyją, pewne wątki zostały w sposób subtelny, nieznaczący dla treści, zmienione - zapewnia Maciej Kawulski. - Ten film opowiada o życiu prawdziwego z krwi i kości człowieka, osadzonego w strukturach i wątkach, które miały miejsce w świecie, który wszyscy jeszcze pamiętamy. Pomimo tego, że film opowiada o czterdziestu latach życia człowieka, to tak naprawdę jego większość dzieje się w latach 90. i we współczesności. To jest film o szalonych czasach, które wszyscy pamiętamy, ale dotychczas, do momentu powstania "Jak zostałem gangsterem", patrzyliśmy na nie zupełnie inaczej.
Filmowa produkcja "Legiony" to porywającą opowieść chłopakach i dziewczynach z legionowego pokolenia lat 1914-1916, które wywalczyło Polsce niepodległość. "Legiony” to kino przygodowe zrealizowane przy użyciu najnowocześniejszych technik filmowych. Opowieść o młodych ludziach, którzy nie wahali się, by rzucić się w wir walki o odzyskanie państwowości, ale także o tych, którzy dopiero zrozumieli, że tylko w wolnej Polsce zrealizują swoje marzenia.
"Legiony” to uniwersalna historia o wchodzeniu w dorosłość w trudnych czasach, dojrzewaniu do wspólnoty. Wielka historia jest tłem dla rozgrywającej się na pierwszym planie historii miłosnej, w którą uwikłani są: Józek (Sebastian Fabijański), dezerter z carskiego wojska, agentka wywiadu I Brygady – Ola (Wiktoria Wolańska) z Ligi Kobiet Pogotowia Wojennego oraz Tadek (Bartosz Gelner), jej narzeczony, członek drużyn strzeleckich i ułan. Obok bohaterów fikcyjnych, których historie wzorowano na życiorysach prawdziwych legionistów, w filmie pojawi się wiele postaci historycznych. Wśród nich: brygadier Józef Piłsudski (Jan Frycz), porucznik Stanisław Kaszubski ps. "Król” (Mirosław Baka), rotmistrz Zbigniew Dunin-Wąsowicz (Borys Szyc) czy porucznik Jerzy Topór-Kisielnicki (Antoni Pawlicki).
Reżyseruje Dariusz Gajewski, zdobywca Złotych Lwów w Gdyni za film "Warszawa”, zwycięzca scenariuszowego konkursu na film o Powstaniu Warszawskim.
Jeszcze widownia nie zdążyła się otrząsnąć po zaskoczeniu, jakie zgotował jej Jan Frycz brawurową rolą gangstera Dario w serialu "Ślepnąc od świateł", a aktor już szykuje kolejną niespodziankę. Właśnie dołączył do obsady filmu "Proceder", opartego na motywach biografii warszawskiego rapera Tomasza Chady, który zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w marcu tego roku.
– Bardzo wierzę w historie, które nie są wyssane z palca – to zawsze daje siłę filmowi – mówi Jan Frycz i zdradza, że nie zdawał sobie sprawy, jak wielkie emocje budzi w młodym pokoleniu pierwowzór bohatera filmu: – Zaskoczyła mnie reakcja mojego syna i to, z jak wielkim zainteresowaniem wśród jego rówieśników spotkał się ten temat. Mnie postać Tomasza Chady nie była bardzo dobrze znana, ale reakcje młodzieży mnie zainspirowały i przekonały, by wziąć udział w tym filmie.
Reżyserem "Procederu" jest Michał Węgrzyn ("Wściekłość"), a w Tomasza Chadę wciela się Piotr Witkowski ("Dywizjon 303. Historia prawdziwa"). W filmie występuje też m.in. Małgorzata Kożuchowska jako szefowa gangu Łysa. W obsadzie znajdujemy również znanych raperów – to Kali, Zbuku i Bajorson.
"Proceder" w kinach pojawi się jesienią 2019 roku.
Na Facebooku reżysera pojawiło się zdjęcie Andrzeja Grabowskiego oraz Małgorzaty Kożuchowskiej. Parę siedzącą w aucie można zobaczyć poniżej.
Wcześniej udział w projekcie potwierdzili też Tomasz Oświęciński oraz Daria Widawska.
Nowy film Patryka Vegi to policyjny kryminał z wątkiem detektywistycznym. Obraz trafi od razu na platformę Showmax.
Obecnie na Shomaksie można oglądać serial Patryka Vegi, "Kobiety mafii".
Andrzej Grabowski kojarzony jest z sitcomem "Świat według kiepskich". U Patryka Vegi grał już wcześniej - w filmach "Pitbull. Nowe porządki" oraz "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".
Małgorzatę Kożuchowską można oglądać w serialu "Rodzinka.pl".
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Kwartet dla czterech aktorów w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony