KupBilecik

Kabaret Paranienormalni, Artyści z Kabaretu pod Wyrwigroszem, Łowcy.B, Marcin Daniec, Adam Snopek, Kabaret Weźrzesz, Katarzyna Pakosińska

25 czerwca 2022 o godz. 20:00

Kielce

- woj. Świętokrzyskie

Amfiteatr KADZIELNIA, Legionów 1

To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Adam: Wszystko super, ale Jurki to 4 liga. Marcin Daniec i Kabaret Młodych Panów zrobili robotę. Dla nich warto było przyjść.
Agnieszka: Super,wszystko zgodnie z planem
Alina: Była super imprezka. Polecam
Aleksandra: Bardzo udana impreza. Świetna atmosfera mimo technicznych wpadek. Poziom występów wysoki, artyści się postarali i bawili publiczność na całego. Więcej niż w programie. Prowadząca Kasia Pakosińska jak zawsze świetna. Debiutantka z Ukrainy dostarczyła wielu niespodziewanych wrażeń.
Krzysztof: Super wydarzenie

ŚWIĘTOKRZYSKA BIESIADA KABARETOWA 2022


Zapowiada się NIEZWYKŁY WIECZÓR!  Dobry humor i zabawę na całego zapewnią wspaniałe kabarety ! Publiczność w amfiteatrze do łez rozśmieszy i rozbawi CZOŁÓWKA POLSKICH KABARETÓW!


PARANIENORMALNI
Kochamy bawić ludzi i robimy to nieprzerwanie od 2004 roku. To właśnie wtedy w naszych głowach pojawiła się myśl o stworzeniu duetu, który odmieni polską scenę rozrywkową - i tak się właśnie stało. Z czasem duet stał się tercetem. Potem znowu duetem i finalnie ponownie tercetem. Dzisiaj Paranienormalni to Robert Motyka, Michał Paszczyk i Bogusław Kudłek. Nie zapominamy oczywiście o szarej eminencji - Rafale Kadłuckim. Paranienormalni bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego.


Artyści z Kabaretu pod Wyrwigroszem - WYRWIGOSZ

Grupa od ponad 25 lat skutecznie nas rozśmieszają i sprawiają, że życie staje się przynajmniej bardziej przyjemne, kiedy zastosujemy w nim odpowiednią dawkę inteligentnego dystansu. BEATA RYBARSKA, ANDRZEJ KOZŁOWSKI i ŁUKASZ RYBARSKI to zawodowi aktorzy, zatem w programie nie zabraknie talentów rodem z teatru komediowego. Gospodarzem programu i prowadzącym, jest pandemiczny zdobywca Internetu, czyli "Łukasz Rybarski YES. Dzięki temu, program jest mieszanką gatunków bo, oprócz skeczy, odbędzie się Stan-dup oraz brawurowe parodie największych przebojów muzycznych


ŁOWCY.B

Kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy.B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyli kilka koryt na rybnickim Ryjku. Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Ich najnowszy program 2016 łączy wszystkie zalety poprzednich programów. Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.


MARCIN DANIEC
Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu. Artysta jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: "Meeting Kabaretowy" oraz "Marzenia Marcina Dańca". Prowadził również lubiany przez publiczność "Hit Dekady" oraz "Euro Show" w TVP2.


Kabaret Weźrzesz to jedna z najprężniej rozwijających się grup kabaretowych młodego pokolenia. Nagrodzeni na najbardziej priorytetowych festiwalach i przeglądach kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (Nagroda Publiczności), Rybnicka Jesień Kabaretowa( zwycięstwo w Małym Ryjku), Zostań Gwiazdą Kabaretu (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Przewałka (Grand Prix), Finaliści Paki oraz zdobywcy wielu innych nagród. Kabaret Weźrzesz tworzą: Jarosław Pająk - lider, założyciel, autor, aktor i wiele innych kończących się na er, or i el itp. Wie wszystko, ale jak chcesz się czegos dowiedzieć, to najlepiej zapytaj Kasie. Katarzyna Pająk - w odróżnieniu od Jarka jest kobietą. Aktorka, nadworny grafik kabaretu, lubi dzieci i dziczyznę. W kabarecie zazwyczaj gra role kobiece. Mówi, że umie śpiewać. W trudnych chwilach mówi "Wszystko będzie dobrze" po czym mdleje.


Adam Snopek - Stand-Up przy fortepianie
Wyjątkowy na skalę kraju stand-up przy fortepianie, w trakcie którego w nietuzinkowy sposób porozmawiamy o muzyce. Połączenie stand-upu, performance'u, koncertu. Całość doprawiona odważnym, specyficznym poczuciem humoru oraz niezwykłą energią pianisty Adama Snopka. Stand-up, w trakcie którego odkryjemy, że co trzeci utwór światowego repertuaru współczesnej muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki "Pieski małe dwa". Stand-up, w trakcie którego poznamy nieznane fakty z życia popularnych artystów, odkryjemy rodzaje muzyki i zakończeń utworów, a także będziemy mieli okazję wspólnie pośpiewać. Przekonają się Państwo, że jeden śpiewający pianista i fortepian na scenie potrafią wyczarować magiczny, pełen pasji i emocji performance, który na długo pozostanie w Państwa pamięci.
Adam Snopek absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.


Prowadzenie: Katarzyna Pakosińska

W 1996 wraz z czterema kolegami ze studiów: Robertem Górskim, Mikołajem Cieślakiem, Przemysławem Borkowskim i Rafałem Zbieciem założyła Kabaret Moralnego Niepokoju. W tym samym roku formacja zdobyła Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKA '96 w Krakowie. Cechą charakterystyczną jej wystąpień kabaretowych był donośny śmiech. Wielokrotnie występowała z kabaretem w telewizji, m.in. w programie pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju. 23 lutego 2011 odeszła z kabaretu. Katarzyna Pakosińska, 2009. Jako konferansjerka prowadziła m.in. Telekamery Tele Tygodnia 2010 (z Robertem Gonerą) oraz koncert SuperPremiery na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (z Barbarą Kurdej-Szatan). Była dwukrotnie nominowana do tytułu "Mistrz Mowy Polskiej".


TO BĘDZIE PRAWDZIWA BIESIADA KABARETOWA!

Sprzedaż biletów na to wydarzenie została już zakończona!
Aby nie przegapić kolejnego występu tego artysty, aktywuj koniecznie Alert Fana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz komentarze naszych klientów
Alina
2024-06-24 18:00:18
Iwona
2024-06-24 07:30:55
Agnieszka
2024-06-23 21:26:58
Adam
2023-06-26 06:48:11
"Wszystko super, ale Jurki to 4 liga. Marcin Daniec i Kabaret Młodych Panów zrobili robotę. Dla nich warto było przyjść."
Aleksandra
2023-06-26 00:27:53
"Bardzo udana impreza. Świetna atmosfera mimo technicznych wpadek. Poziom występów wysoki, artyści się postarali i bawili publiczność na całego. Więcej niż w programie. Prowadząca Kasia Pakosińska jak zawsze świetna. Debiutantka z Ukrainy dostarczyła wielu niespodziewanych wrażeń."
Małgorzata
2023-06-25 23:43:29
"Super, prawie wszystkie kabarety oprócz kabaretu JURKiI tacy byli wypaleni, jakby im się nie chciało, lub po prostu zmęczeni."
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
21 lutego 2025
godz. 20:15

Dwoje na huśtawce

21 lutego 2025 o godz. 20:15
1 marca 2025
godz. 19:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz „Jubileusz 50 lat”

1 marca 2025 o godz. 19:00
20 stycznia 2025
godz. 19:00

Igor Kwiatkowski - Introwertyk

20 stycznia 2025 o godz. 19:00
4 stycznia 2025
godz. 18:00

Klasyka w najlepszym wykonaniu - Roztańczona operetka Króla Walca

4 stycznia 2025 o godz. 18:00
24 września 2025
godz. 17:00

NutkoSfera - CeZik dzieciom

24 września 2025 o godz. 17:00
27 lutego 2025
godz. 19:00

Andrzej Sikorowski z zespołem - 50 lat na estradzie

27 lutego 2025 o godz. 19:00
22 stycznia 2025
godz. 19:00

Najpiękniejsza muzyka włoska!

22 stycznia 2025 o godz. 19:00
1 lutego 2025
godz. 19:00

Szalone nożyczki - czyli kto zabił

1 lutego 2025 o godz. 19:00
Powiązane wiadomości z tym artystą
Pamiętacie "Moje córki krowy", obsypaną nagrodami komedię Kingi Dębskiej o dwóch siostrach, które muszą się ze sobą dogadać, choć wcale nie mają na to ochoty? Zanim dorosły, miały całkiem udane dzieciństwo w czasach PRL-u. W "Zupie nic" spotkamy je w czasach, gdy Fiat 126p był szczytem marzeń, a trzepak stanowił centrum życia towarzyskiego - w czasach, gdy Marta i Kasia chodziły do szkoły, kłóciły się o głupoty, jeździły z rodzicami na handel i zakochiwały po raz pierwszy. "Zupa nic" to pełna empatii, ciepła oraz zabawnych sytuacji opowieść o potrzebie wolności i słodko-gorzkich momentach dojrzewania. Piosenkę promującą film nagrali wspólnie Artur Andrus oraz charyzmatyczna wokalistka jazzowa Monika Borzym. W teledysku do utworu zobaczymy fragmenty produkcji, w której zagrali m.in. Adam Woronowicz, Kinga Preis i Ewa Wiśniewska, wspierani przez Katarzynę Kwiatkowską, Rafała Rutkowskiego oraz utalentowane debiutantki – Barbarę Papis i Alicję Warchocką. Najzabawniejszy i najprawdziwszy film o dzieciństwie, jaki kiedykolwiek widzieliście. W kinach od 27 sierpnia. - Tym filmem chciałabym przypomnieć sobie i widzom, co cieszyło nas, gdy byliśmy dziećmi - mówi Kinga Dębska, reżyserka. - Pozwolić sobie na rozrzewnienie nad czasem, gdy całe popołudnie można było przesiedzieć z rówieśnikami na drzewie i trzepaku, a żółta syrenka rodziców ekscytowała bardziej niż dziś najnowszy model Audi. Mieliśmy bardzo szczególne dzieciństwo, które uformowało nas tak a nie inaczej. Przyjrzyjmy się życiu naszych rodziców i zauważmy, jak wiele z nich jest w nas. Ten film będzie taką właśnie intymną podróżą w świat dzieciństwa – wzruszającą, bardzo zabawną i pełną emocji.
Wideo "Nie mam żalu" to intrygująca historia, zaśpiewana na dwa głosy i ciekawie rozegrana przez czworo aktorów. Interesujący teledysk w reżyserii Oliwii Marciniak zaskakuje finałem. Piosenka "Nie mam żalu" to drugi singiel promujący jubileuszowe wydawnictwo "Renata Przemyk i Mężczyźni". Trzynaście piosenek na trzydziestolecie pracy artystycznej, zaśpiewanych w duetach z wyjątkowymi mężczyznami. Album ukaże się 4 września 2020 roku. Renata Przemyk i Artur Andrus zaśpiewali wspólnie piosenkę z wydanej w 1999 roku płyty "Hormon".
W lipcu 2016 powstał odcinek serialu "Z Andrusem po Galicji" poświęcony Staremu Sączowi. Jak zwykle na koniec odcinka zabrzmiała piosenka autorstwa Artura Andrusa i Łukasza Borowieckiego. W uzupełnionej tekstowo i muzycznie wersji utwór "A jak patrzy się z Przehyby" pojawił się na ich najnowszej płycie "Sokratesa 18". Tomasz Paulukiewicz, reżyser cyklu "Z Andrusem po Galicji" podjął się wyreżyserowania teledysku. W "Przewodniku Pascala" można przeczytać, że "to w większej części rozległa polana sięgająca 1175 m n.p.m.; sam szczyt (1192 m n.p.m.), a właściwie spłaszczona kulminacja, wznosi się niezauważalnie w lesie, dalej na wschód" i że stąd "można podziwiać cały grzbiet Małych Pienin, masyw Magury Spiskiej na Słowacji, a pośrodku panoramę – często zamgloną – Tatr Bielskich" – notuje Artur Andrus w książeczce dołączonej do płyty "Sokratesa 18". Przypomina również, gdzie znajduje się "Omnia beneficia", na kogo czekała w Starym Sączu królowa Marysieńka, kto pisał tam podręczniki do astronawigacji i co ma z tym wspólnego kajak. Wymienione informacje stały się zbiorem inspiracji, do powstania tego utworu. Bo jak sam autor przyznaje: Każda z tych piosenek ma swoją historię. Wszystkie przynajmniej zahaczają o coś prawdziwego. A większość to właściwie "piosenki faktu".
Co łączy krzesło z Jałty z długopisem Lecha Wałęsy? Kim jest tajemnicza postać siedząca obok Marii Skłodowskiej - Curie? Oraz właściwie ile lat ma Karolina Gruszka? Odpowiedzi przynosi najnowszy teledysk Artura Andrusa "Ciocia w gablocie", nakręcony we wnętrzach sądu okręgowego w Warszawie. Piosenka "Ciocia w gablocie", z gościnnym udziałem Doroty Miśkiewicz, promuje nową płytę Artura Andrusa, zatytułowaną "Sokratesa 18". Główną rolę w teledysku zagrała Karolina Gruszka, znana m.in. z filmów "Ach śpij kochanie", "Maria Curie", "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Towarzyszą jej Jerzy Iwaszkiewicz, Paweł Królikowski, Anna Smołowik, Paweł Tucholski, Dorota Miśkiewicz oraz Artur Andrus. Za pomysł i reżyserię odpowiada agencja reklamowa Huta 19 im. Joachima Fersengelda, która wcześniej zrealizowała teledyski "Błysk" i "2015" dla zespołu Hey. Album "Sokratesa 18" ukazał się 20 kwietnia.
Klip powstaje do utworu "Ciocia w gablocie" z wokalnym wsparciem Doroty Miśkiewicz. Nagranie pochodzi z ostatniej płyty Artura Andrusa "Sokratesa 18". Reżyserem i autorem scenariusza do wideo jest Dariusz Rzontkowski, który w przeszłości był odpowiedzialny za produkcje m.in. "Błysk" czy "2015" grupy Hey. Akcja historii opowiedzianej w teledysku dzieje się w warszawskim Sądzie Najwyższym, gdzie na ławie oskarżonych siedzi… zaś oskarżycielami i świadkami są… no właśnie, tego dowiedzą się Państwo już w przyszłym tygodniu, kiedy nastąpi premiera obrazu. W roli głównej wystąpiła Karolina Gruszka zaś u jej boku Jerzy Iwaszkiewicz, Paweł Królikowski, Anna Smołowik, Dorota Miśkiewicz oraz Artur Andrus. Longplay "Sokratesa 18" miał premierę w kwietniu 2018 roku. Karolina Gruszka znana jest z filmów "Kochankowie z Marony", "Maria Curie" czy "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Ostatnio można ją było podziwiać w "Ach śpij kochanie".
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES