KupBilecik

Żelazne waginy

16 czerwca 2019 o godz. 18:00

Zielona Góra

- woj. Lubuskie

Lubuski Teatr, al. Niepodległości 3/5

To wydarzenie już się odbyło!
FINAŁ, JAKIEGO NIE BYŁO!
Leony 2019
16.06.2019 r., godz.18.00

Takich Leonów jeszcze nie było! Choć Leona nie ma, zadbaliśmy by Leony zostały. Kontynuujemy naszą piękną tradycję wręczania nagród dla najpopularniejszej aktorki, najpopularniejszego aktora i najpopularniejszego spektaklu....a w ramach Gali zapraszamy Was na koncert wyjątkowych kobiet - dziewczyn walecznych - takich, które nigdy się nie poddają! Czy pamiętacie przebój "Hera koka hasz LSD", który stał się hitem jednej z edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej? 

Karolina Czarnecka,
Agnieszka Przepiórska,
Monika Babuła, 
Ada Fijał. 
To one wejdą z muzycznym i kabaretowym dynamitem na Scenę. Czas na punkowe rozdanie. Czas na finał sezonu z przytupem! Koncert ten wzbudza wyjątkowe zainteresowanie, nie tylko ze względu na swoją kontrowersyjną nazwę. Wszystko pod reżyserskim okiem Michała Walczaka, znakomitego dramatopisarza, współtwórcy głośnego "Pożaru w burdelu".

LEONY wchodzą w etap drugiej młodości. Cztery waleczne. Stop. Kobiety. Stop. One. To znaczy LE-ONE! Cztery ONE przyjadą do nas 16 czerwca i pokażą, jak walczyć o swoje.

LEONY 2019! FINAŁ PLEBISCYTU Z GOŚCINNYM UDZIAŁEM GRUPY ŻELAZNE WAGINY!!!
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została już zakończona!
Aby nie przegapić kolejnego występu tego artysty, aktywuj koniecznie Alert Fana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
5 marca 2025
godz. 19:00

Zielona Góra| Rafalski i Kostelecki - Nietykalni | data 5.3.25, g. 19:00

5 marca 2025 o godz. 19:00
10 stycznia 2025
godz. 18:00

Światowe przeboje Króla walca Johanna Straussa i nie tylko...

10 stycznia 2025 o godz. 18:00
16 marca 2025
godz. 17:00

Nie jest za późno

16 marca 2025 o godz. 17:00
23 marca 2025
godz. 18:30

Superprodukcja, czyli kręcimy Krzyżaków

23 marca 2025 o godz. 18:30
13 kwietnia 2026
godz. 19:00

Zielona Góra! Mateusz Socha w programie "Szur"

13 kwietnia 2026 o godz. 19:00
6 stycznia 2025
godz. 18:00

Wielka Gala Noworoczna 2025 - "Nowy Rok w Wiedniu"

6 stycznia 2025 o godz. 18:00
6 lutego 2025
godz. 19:00

Cezary Jurkiewicz - Utopia / Stand-up / Zielona Góra / 06.02.2025 / godz. 19:00

6 lutego 2025 o godz. 19:00
23 marca 2025
godz. 15:30

Superprodukcja, czyli kręcimy Krzyżaków

23 marca 2025 o godz. 15:30
18 października 2025
godz. 20:00

Ostre Cięcie – Nowy Program Kabaretu Paranienormalni

18 października 2025 o godz. 20:00
8 marca 2025
godz. 18:00

7 głosów głównych

8 marca 2025 o godz. 18:00
Powiązane wiadomości z tym artystą
Utwór "Córy" powstał we współpracy z raperką, muzyczką i performerką z Donbasu – SVET oraz duetem producenckim Winne-2. Klip wyreżyserowała Veronica Andersson, pochodząca ze Szwecji reżyserka i scenarzystka. - Większość zdjęć do klipu realizowaliśmy na opuszczonym Osiedlu Dudziarska w Warszawie - mówi Czarnecka. - Trzy wolno stojące bloki "wykluczone" z miasta. Zamurowane wejścia, rozrzucone po podwórku osobiste artefakty byłych mieszkańców. To świetna lokacja dla klipu, ale też katastroficzny obraz nieudanego eksperymentu społecznego. Kręciliśmy również na basenach Skry, które zarośnięte krzakami są już tylko wspomnieniem miejskiej atrakcji. Warszawa to nie tylko glamourowe ornamenty, to też unikatowe zakamarki, które popadają w ruinę. Klip opowiada o prawdziwych bohaterkach - dziewczynach, które kierując się swoja pasją i przyjemnością, robią dzisiaj to, co sobie wymarzyły. W teledysku zobaczyć można m.in: Ewę Pieńkowską (jedyną stunterkę, która wykonała pokaz na NitrOlympx dla ponad 50.000 osób na legendarnym torze Hockenheim), Annę Sokólską (Podlasiankę, najlepszą na świecie łuczniczkę konną), Magdalenę Kisiałę (przedstawicielkę nurtu Nowego Cyrku w specjalizacji: lina pionowa, która współtworzy fundację Sztukmistrze) oraz Shady Lady (jedną z najpopularniejszych polskich drag queens). Premierze singla i klipu towarzyszy start platformy CÓRY , która ma za zadanie rozwijanie pasji i talentów młodych kobiet wchodzących w okres dojrzewania.
To bardzo osobisty utwór i sporo w nim odniesień do realnych przeżyć i postawy, jaką przyjęła artystka. Pojawia się tu zarówno wątek Słoiczki, która przyjechała do Warszawy w pogoni za marzeniami, jak i piosenki "Hera koka hasz LSD", która wprowadziła Karolinę na salony social mediów, ale od dawna jest już tylko jednym z wielu przystanków na jej artystycznej drodze. - Ta piosenka to moje zaklęcie, odczarowuję klątwy, zaczarowuję przyszłość - wyjaśnia artystka. - Jestem wdzięczna za to, co dostałam, ale idę dalej. Pod wiatr, bo nie czuję, żeby mnie jakoś specjalnie pieścił i z tego, co widzę pieści niewielu. Paradoksalnie wydaje mi się, że wędrówka pod wiatr bardziej stabilizuje, wyostrza zmysły, mięśnie muszą pracować mocniej, przez co trudniej stracić balans. Nie dajmy się zdmuchnąć i sami nie przeklinajmy swoich marzeń. - Kiedy dostałem zaproszenie na numer i go usłyszałem, to nie zastanawiałem się długo - dodaje Sarius. - Sam lubuję się w etnicznych motywach w muzyce, więc "Pielgrzymka" od razu przypadła mi do gustu i pomyślałem, że nasz wspólny utwór będzie niesamowicie niespodziewanym wydarzeniem. Takim, o którym ja sam oraz moi słuchacze na pewno nigdy wcześniej byśmy nie pomyśleli. Co ciekawe, o ile dobrze pamiętam, to jest to moja pierwsza muzyczna kolaboracja z płcią piękną. Jaram się, że akurat wypadło na stworzenie utworu z Karoliną. Za muzykę do "Pielgrzymki" odpowiada kolektyw Sw@da, który razem z Karoliną zabiera słuchaczy do krainy folkorapu. Klip wyreżyserował Karol Moch. A cały projekt wsparło miasto Białystok. Karolina Czarnecka porusza się po różnych dziedzinach sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką "Hera koka hasz LSD", którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 r. Jest dyplomowaną lalkarką i prawie dyplomowaną aktorką dramatyczną; współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Żelaznych Wagin oraz Gangu Śródmieście. W listopadzie 2019 ukazała się jej ostatnia płyta "Cud", a w maju 2020 roku singiel "Polska musi uwierzyć w miłość".
Karolina Czarnecka oddaje w Wasze ręce teledysk do utworu, który okazał się wyjątkowo aktualny. Artystka zabiera odbiorcę do psychodelicznej krainy i podczas trwającego lockdownu zachęca do podróży w głąb siebie. - To nie jest klip. To kartka z kalendarza, zaklęcie, psychodeliczny sen - mówi Karolina Czarnecka. - Sieć mnie fascynuje i przeraża. Na moim oknie zamieszkały dwa pająki. Jeden po wewnętrznej stronie okna, drugi na rewersie. Oba przesiadują na tej samej wysokości. Którym z nich inspirować się bardziej? – myślę prawie codziennie wgapiając się w nie, jak w dzieła sztuki. Tym, który rozsiada się bezpiecznie na swojej pajęczynie w domowym cieple, czy tym, który szargany wiatrem i chłodem, niemalże codziennie udoskonala techniki odbudowy swojej sieci? Utwór pochodzi z trzeciego albumu Karoliny Czarneckiej zatytułowanej "Cud". Interdyscyplinarna artystka ruszyła w zmaskulinizowany świat hip-hopu. Swoją opowieść snuje na tle bitów, w które zgrabnie zostały wplecione wątki folkowe. Wynikiem tego mariażu jest jedyny w swoim rodzaju folkorap. To estetyczne, ale i kulturowe, za sprawa tekstów, zderzenie Zachodu ze Wschodem, sacrum z profanum, emocji z rozsądkiem. Artystka zestawia ze sobą konserwatyzm i magię rodzinnego Podlasia z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, w której mieszka. Ważnym akcentem jest również cezura, którą wyznaczają 30. urodziny Czarneckiej i III RP, ten trop odnajdziemy m.in. w utworze "Trzydzieści". Płyta jest podzielona na trzy części, a każdą z nich otwiera podlaska pieśń. Ale ten podział jest raczej umowny i nie odnosi się ściśle do tematyki tekstów. Obok siebie pojawiają się tak różne kwestie, jak wołanie o (samo)akceptację i tolerancję w "Módl się za nami", krytyka konsumpcjonizmu w "Nachapaczach", manifest niezależności w "Pielgrzymce", czy odwołanie się do pierwotnych sił i instynktów w "Duszewności". Dużo wątków, ale wszystko z tzw. totalną szczerością, energetycznie, ale i nostalgicznie, z uszlachetniającymi całość partiami klarnetu, akordeonu czy skrzypiec. Swoistym credo tej płyty jest tytuł i jednocześnie refren ostatniej piosenki - "Polska musi uwierzyć w miłość". I może wtedy stanie się cud? Karolina Czarnecka porusza się po różnych dziedzinach sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką "Hera koka hasz LSD", którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 r. Jest dyplomowaną lalkarką i prawie dyplomowaną aktorką dramatyczną; współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Żelaznych Wagin oraz Gangu Śródmieście. W 2014 roku artystka wydała debiutancką solową EP-kę "Córka", na której znalazły się – obok przeboju z PPA – piosenki "Zjawa" czy "Demakijaż" z gościnnym udziałem L.U.C. Wiosną 2018 r. miał swoją premierę album "Solarium 2.0" – promowany singlami "Anaruk" i "Mój pokój" – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej na pierwszym krążku. Płytę promowała trasa koncertowa "Solarium 2.0 18/19", w ramach której artystka odwiedziła ponad 20 miast.
Mata to najgłośniejszy debiutant ostatnich lat. Jego utwór "Patointeligencja" zyskał miliony wyświetleń w kilka dni. W styczniu ukazał się jego debiutancki album "100 dni do matury". W marcu ukaże się solowy album Igora Herbuta, wokalisty znanego z zespołu Lemon. Będzie to jego pierwsza płyta wydana pod własnym nazwiskiem. Julia Pietrucha zaprasza na koncert, podczas którego po cichu, na spokojnie, z oddechem wraz ze swoim zespołem opowie na nowo historie zamknięte w utworach z płyt "Parsley" i "Postcards From the Seaside". Swój powrót ogłasza też Baasch - wokalista, producent, kompozytor, autor tekstów, od kilku lat aktywny na polskiej scenie alternatywnej i elektronicznej. W najbliższym czasie możemy spodziewać się jego trzeciej płyty. Festiwal Enea Spring Break odbędzie się w dniach 23 – 25 kwietnia w Poznaniu. Wśród do tej pory ogłoszonych wykonawców znajdują się m.in.: Mrozu, król, Ralph Kaminski, Natalia Nykiel, Natalia Przybysz, Biały Tunel, Rosalie., Mery Spolsky, Sonbird, Syny, Piernikowski, Otsochodzi, Julia Marcell, Meek, Oh Why?, Swiernalis, Ptakova, Tęskno, Sanah, Sonia Stein, Stach Bukowski.
"Lucki Film" pochodzi z filmowo-poetyckiej płyty "Good L.U.C.K.". Polska czołówka aktorska zagrała minimalne i absurdalne scenki nawiązując do nudnej i szarej codzienności teatrzyku życia - wprowadzając w surrealny klimat sarkastycznego albumu Good L.U.C.K. wydanego w 2018 roku. Teledysk złożony został z fragmentów etiud wyświetlanych na koncertach multimedialnego projektu solowego Łukasza L.U.C. Rostkowskiego. - Powodzenia w reżyserowaniu Waszych życiowych filmów. Oby było w nich więcej akcji niż w naszym teledysku - mówi z przymrużeniem oka L.U.C. - Grajcie całym sercem i pamiętajcie, że nigdy nie wiadomo kiedy każą nam zejść z planu. Na płycie pojawiają się także tacy goście jak Katarzyna Figura, Sarsa i Gutek. Utwory z płyty Good L.U.C.K pojawiają się na koncertach L.U.C. z Rebel Babel Ensemble.
"Sługi wojny" to naszpikowana licznymi zwrotami akcji sensacyjna historia policyjnego duetu, który wpada na trop intrygi z bioterroryzmem w tle. Śledztwo zaprowadzi bohaterów na najwyższe szczeble władzy. Czy uda im się zapobiec przekrętowi, który naraża na niebezpieczeństwo tysiące istnień? Przedsmak emocji prezentujemy już dzisiaj w zwiastunie "Sług wojny" – najnowszego dzieła Mariusza Gawrysia. Premiera filmu odbędzie się 3 sierpnia na festiwalu w Kazimierzu Dolnym. W kinach w całej Polsce produkcję będzie można zobaczyć już 23 sierpnia. Pilnie strzeżona tajemnica wojskowa, niewyjaśnione morderstwa i policyjny duet, który nie cofnie się przed niczym, by zapobiec katastrofie. Wszystko to w najnowszym filmie sensacyjnym twórców hitu "Sługi boże" w reżyserii Mariusza Gawrysia. W rolach głównych: gwiazda filmów Patryka Vegi – Piotr Stramowski ("Kobiety mafii", "Botoks", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"), Maria Kania ("Atak paniki") i Paweł Królikowski ("Pitbull. Nowe porządki", "Belfer"). Znalezione zostaje ciało profesora Jerzego Abramskiego – specjalisty od przeszczepu szpiku i szefa firmy działającej na polu transplantologii. Jest jasne, że mężczyzna został zamordowany. Do sprawy zostaje przydzielony komisarz Samborski, ksywa "Sambor" (Piotr Stramowski). Na miejscu policjant dowiaduje się, że będzie zmuszony poprowadzić śledztwo wspólnie z młodszą aspirant Martą Zadarą (Maria Kania). Mimo początkowych uprzedzeń, para policjantów tworzy niezawodny duet. Wkrótce ginie kolejna osoba z bliskiego otoczenia profesora. Zaczyna się wyścig z czasem. Śledczy wpadają na trop fundacji "Pomocna dłoń" należącej do nieżyjącego naukowca, a sprawą zaczyna interesować się wywiad wojskowy. Niebezpieczna gra nabiera tempa.
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Żelazne waginy w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES