KupBilecik

Najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru

12 października 2024 o godz. 17:00

Rzeszów

- woj. Podkarpackie

Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego, ul. Fryderyka Chopina 30

To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Aneta: Bardzo fajny spektakl. Początkowo miałam obawy , wcześniej przeczytałam że to niby pijacki bełkot. Nie zgodzę się z tym. Aktorzy świetnie udawali pijanych ale wszystkie wypowiadane kwestie były zrozumiałe. Bardzo dobrze się bawiłam, fajna ,zabawna sztuka.
Paulina: Świetny spektakl,bardzo śmieszny. Byliśmy rodzinnie w przedziale wiekowym od 30 do 65 lat i wszyscy bardzo zadowoleni :)
Paweł: Wszystko w najlepszym porządku dawka humoru i śmiechu przekroczyła oczekiwania.
Krystian: Wszystko ok. Bilety kupione taniej niż oficjalnie. Polecam jak najbardziej (rzadko pisze opinie/komentarze)
Dorota: Świetny spektakl!!! :) Gorąco polecam!!! :)

"Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę" to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko! Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów!

"Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę" bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. "Dobry wieczór kawalerski czyli na drugą nóżkę" zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze: skutecznie poprawia humor.

Scenariusz napisała Dorota Truskolaska Alibert, spektakl wyreżyserował Piotr Nowak.

Występują: Michał Żurawski, Marcin Rogacewicz, Piotr Nowak, Waldemar Błaszczyk, Tomasz Borkowski.


Czas trwania: 120 min. z przerwą.

Sprzedaż biletów na to wydarzenie została już zakończona!
Aby nie przegapić kolejnego występu tego artysty, aktywuj koniecznie Alert Fana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz komentarze naszych klientów
Dorota
2024-10-16 19:59:55
Aneta
2024-10-14 12:16:54
"Bardzo fajny spektakl. Początkowo miałam obawy , wcześniej przeczytałam że to niby pijacki bełkot. Nie zgodzę się z tym. Aktorzy świetnie udawali pijanych ale wszystkie wypowiadane kwestie były zrozumiałe. Bardzo dobrze się bawiłam, fajna ,zabawna sztuka."
Paulina
2024-10-07 13:17:52
"Świetny spektakl,bardzo śmieszny. Byliśmy rodzinnie w przedziale wiekowym od 30 do 65 lat i wszyscy bardzo zadowoleni :)"
Paweł
2024-10-07 10:58:57
"Wszystko w najlepszym porządku dawka humoru i śmiechu przekroczyła oczekiwania."
Iwona
2024-04-21 21:26:13
"Polecam. Bilety kupione jako prezent, obdarowani zadowoleni"
Krystian
2022-11-13 21:49:11
"Wszystko ok. Bilety kupione taniej niż oficjalnie. Polecam jak najbardziej (rzadko pisze opinie/komentarze)"
Marlena
2022-10-25 20:37:33
Katarzyna
2022-10-25 06:31:13
"Polecam dla rozluźnienia i dobrej zabawy, świetna gra aktorska."
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
7 grudnia 2024
godz. 17:45

Beata Zarembianka i Artur Dziurman

7 grudnia 2024 o godz. 17:45
24 listopada 2024
godz. 18:00

Magiczne Show - Iluzjonista Piotr Denisiuk

24 listopada 2024 o godz. 18:00
22 listopada 2024
godz. 18:00

Happysad - Pierwsza Prosta Tour 2024

22 listopada 2024 o godz. 18:00
3 stycznia 2025
godz. 19:00

Operetki Czar - Koncert Noworoczny

3 stycznia 2025 o godz. 19:00
14 lutego 2025
godz. 19:15

Beata Zarembianka i Artur Dziurman

14 lutego 2025 o godz. 19:15
17 stycznia 2025
godz. 20:00

Burleska by Rose de Noir w Pubie Spółdzielczym

17 stycznia 2025 o godz. 20:00
30 listopada 2024
godz. 17:30

Rzeszów | Rafał Sumowski - Gra półsłówek | 30.11.24 g. 17.30

30 listopada 2024 o godz. 17:30
17 stycznia 2025
godz. 19:15

Magdalena Kozikowska - Pieńko, Małgorzata Machowska, Beata Zarembianka, Kornel Pieńko

17 stycznia 2025 o godz. 19:15
22 lutego 2025
godz. 19:00

Narodowy Balet Gruzji "Sukhishvili"

22 lutego 2025 o godz. 19:00
16 lutego 2025
godz. 16:00

Magdalena Słowik, Beata Zarembianka, Mateusz Mikoś oraz Dariusz Wiktorowicz

16 lutego 2025 o godz. 16:00
Powiązane wiadomości z tym artystą
"Czarno-białe ślady" to projekt, który powstał w 2013 roku z okazji kolejnej smutnej rocznicy odejścia Grzegorza Ciechowskiego. Koncert odbył się przy ul. Mysiej 3 w Warszawie w niegdysiejszej siedzibie cenzury. Występ został na tyle ciepło przyjęty, że… "Czarno-białe ślady" trwają już ponad siedem lat, a początkowo dwuosobowy skład - Jacek Bończyk, Zbigniew Krzywański - powiększył się o Kubę Nowaka. W październiku 2020 roku, na zaproszenie dziennikarza Kamila Wicika, w Radiu Gdańsk odbył się intymny koncert, który najpierw został zarejestrowany, a teraz ukazuje się na płycie. Na wydawnictwie wypełnionym nowymi i akustycznymi interpretacjami przebojów Republiki. - Zagraliśmy zamknięty, wręcz intymny koncert, sprawiając sobie przyjemność występu w świetnym miejscu, w otoczeniu zawodowych realizatorów, prezentując nowe wersje znanych republikańskich utworów - opowiadają muzycy. - Ale w szczególny sposób dotarło też do nas, że każdy przekaz czy artystyczna wiadomość, muszą mieć możliwość dotarcia do odbiorcy. Potrzebujemy tej relacji jak tlenu. A pozbawieni jej pozwalamy na zadawanie zbyt wielu bezradnych pytań o sens naszej drogi. Zapis i przebieg tej sesji nagraniowej poleciał w radiowy eter i pozostaną na tej płycie. Zawsze warto zostawić po sobie jakieś ślady. Na płycie znalazły się takie utwory jak "Odchodząc", "Arktyka", "Tu jestem w niebie", "Przeklinam cię za to", "Tak tak to ja", "Nie pytaj o Polskę", "Biała flaga", "Tobie wybaczam", "Obcy astronom", "Koniec czasów", a także "Psy Pawłowa", który został wybrany na singiel promujący album. Album "Czarno-białe ślady" tria w składzie Jacek Bończyk, Zbigniew Krzywański, Kuba Nowak ukaże się 29 stycznia 2021 roku.
"Gdyby ten miły kraj dało się uosobić, można byłoby się do Niego odnieść jako do kobiety. Bardzo ważnej kobiety w życiu każdego obywatela. Stąd pomysł, by z ową Kobietą - Polską porozmawiać. Jeśli nie jest to możliwe - opisać. Akustyk Amigos przedstawia Pannę wyniosłą. Może kiedyś odpowie każdemu z nas na pytania, które mamy obowiązek Jej zadać, by dało się wspólnie szlachetniej egzystować" - Adam Nowak . Nagranie "Panna wyniosła" promuje album zatytułowany "Pół płyty", który ukazał się 30 października. Autorski projekt Adama Nowaka jest kwintesencją zamiłowania twórcy do akustycznych aranżacji i kameralnej oprawy koncertów na żywo. W muzycznej podróży Adamowi Nowakowi towarzyszą znakomici artyści: Karim Martusewicz (Voo Voo) i Jarek Treliński (Raz Dwa Trzy).
"Cokolwiek ujęte" to pierwszy singel z nowej płyty zespołu Adam Nowak i Akustyk Amigos. Muzykę do utworu skomponował Karim Martusewicz, zaś tekst napisał Adam Nowak. Premierowy album autorskiego projektu Adama Nowaka "Pół płyty" ukaże się 30 października 2020. Klip został zrealizowany 12 października w warszawskim klubie SPATiF. Teledysk wyreżyserował Krzysztof Landsberg, a w rolach głównych wystąpili Hanna Konarowska oraz Adam Nowak i Akustyk Amigos. Producentem teledysku jest Rafał Kolikow. Zdjęcia wykonał Dominik Danilczyk, zaś montażem zajął się Marcin KoMaR Konarzewski. Producentem wykonawczym jest Michał Bisaga z Filmokracji. - Oddajemy do Państwa dyspozycji pierwszego singla zespołu Adam Nowak i Akustyk Amigos "Cokolwiek ujęte" - mówią muzycy. - Kompozycja Karima Martusewicza do słów Adama Nowaka jest premierowym utworem otwierającym album "Pól płyty". Zostaliśmy wszyscy umieszczeni w okolicznościach powodujących zanik jednoznaczności dotychczasowych wartości. Próbowaliśmy tą piosenką przedstawić problem z nazwaniem rzeczy, faktów i obecnej sytuacji takimi, jakimi powinny być w rzeczywistości. Zachęcamy, aby nie rezygnować z wiary we wszystko to, co do tej pory było uważane za jednoznacznie dobre i w czym cały czas można - mimo przeciwności losu - pokładać nadzieję. Oto tracklista: Lista utworów: 1. Cokolwiek ujęte 2. Który jestem z rzędu 3. Jeden jest zły inny dobry 4. Ogół stanowi 5. Życie Janka 6. Panna wyniosła ale biedna 7. STOPA R.I.P Skład zespołu: Adam Nowak - śpiew, gitary (Raz Dwa Trzy), Jarek Treliński - gitara (Raz Dwa Trzy) i Karim Martusewicz - kontrabas (Voo Voo). W 2005 roku Adam Nowak otrzymał nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego za całokształt twórczości.
"Cokolwiek ujęte" to pierwszy singel z nowej płyty zespołu Adam Nowak i Akustyk Amigos. Muzykę do utworu skomponował Karim Martusewicz, zaś tekst napisał Adam Nowak. Premierowy album autorskiego projektu Adama Nowaka "Pół płyty" ukaże się 30 października 2020. - Oddajemy do Państwa dyspozycji pierwszego singla zespołu Adam Nowak i Akustyk Amigos "Cokolwiek ujęte" - mówią muzycy. - Kompozycja Karima Martusewicza do słów Adama Nowaka jest premierowym utworem otwierającym album "Pól płyty". Zostaliśmy wszyscy umieszczeni w okolicznościach powodujących zanik jednoznaczności dotychczasowych wartości. Próbowaliśmy tą piosenką przedstawić problem z nazwaniem rzeczy, faktów i obecnej sytuacji takimi, jakimi powinny być w rzeczywistości. Zachęcamy, aby nie rezygnować z wiary we wszystko to, co do tej pory było uważane za jednoznacznie dobre i w czym cały czas można - mimo przeciwności losu - pokładać nadzieję. Oto tracklista: Lista utworów: 1. Cokolwiek ujęte 2. Który jestem z rzędu 3. Jeden jest zły inny dobry 4. Ogół stanowi 5. Życie Janka 6. Panna wyniosła ale biedna 7. STOPA R.I.P Skład zespołu: Adam Nowak - śpiew, gitary (Raz Dwa Trzy), Jarek Treliński - gitara (Raz Dwa Trzy) i Karim Martusewicz - kontrabas (Voo Voo). W 2005 roku Adam Nowak otrzymał nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego za całokształt twórczości. Adam Nowak · Cokolwiek ujęte
Na ekrany cykl w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego trafi 6 listopada. - Warszawa jest Kuma Kaplicy. Kiedyś będzie moja, Jakuba Szapiro - głosi zapowiedź. Akcja serialu dzieje się w Warszawie w 1937 roku. Nad Europą wisi widmo faszyzmu. Miastem trzęsie żydowski gang pod wodzą polskiego socjalisty, Kuma Kaplicy. Prym wiedzie w nim żydowski bokser, Jakub Szapiro - obiekt uwielbienia warszawskich kobiet oraz źródło zazdrości i lęku wielu mężczyzn. Jakub skrycie marzy o tym, żeby kiedyś zastąpić Kuma i zostać królem Warszawy. Pewnego dnia przejmuje opiekę nad młodym chłopakiem, Moszem Bernsztajnem, w którym widzi swojego następcę. Tymczasem spisek na szczytach władzy może zmienić oblicze Warszawy i całego kraju, wpływając na gangsterskie imperium Kuma, a także na przyszłość samego Szapiry. Uwikłany w skomplikowane relacje z trzema kobietami Jakub stanie wkrótce do decydującej walki o władzę na ulicach miasta. Michał Żurawski stworzył kreację żydowskiego boksera z warszawskiego półświatka, Jakuba Szapiro, a partnerowali mu równie znakomici aktorzy - Magdalena Boczarska (Ryfka Kij), Arkadiusz Jakubik (Kum Kaplica), Borys Szyc (Janusz Radziwiłek). W pozostałych rolach zagrali m.in. Andrzej Seweryn, Piotr Pacek, Lena Góra, Aleksandra Pisula, Paweł Wolak, Aleksandra Konieczna, Bartłomiej Topa, Adam Ferency, Krzysztof Pieczyński. Reżyserem wszystkich odcinków serialu jest Jan P. Matuszyński, twórca m.in. "Ostatniej Rodziny", która otrzymała ponad 40 nagród na festiwalach filmowych na całym świecie (m.in. MFF Locarno, Camerimage, Festiwal Filmowy w Gdyni, FF Cottbus, MFF Chicago). Twórcami serialowego formatu są: Jan P. Matuszyński, Szczepan Twardoch, Łukasz M. Maciejewski i Leszek Bodzak. Za scenariusze poszczególnych odcinków odpowiadają zaś Łukasz M. Maciejewski (scenarzysta główny), Dana Łukasińska oraz Szczepan Twardoch, który jest również autorem dialogów postaci i pełni funkcję konsultanta produkcji. Za zdjęcia odpowiada Kacper Fertacz.
Z grupą Adam Nowak i Akustyk Amigos, wokalista wyrusza w nową muzyczną podróż zainspirowaną połączeniem doświadczeń i dokonań wytrawnych muzyków: Karima Martusewicza (Voo Voo) i Jarka Trelińskiego (Raz Dwa Trzy). Na linii zarówno artystycznego, jak i towarzyskiego porozumienia oraz z potrzeby grania niezależnie od macierzystych grup, powstał autorski projekt Adama Nowaka będący kwintesencją zamiłowania twórcy do akustycznych aranżacji i kameralnej oprawy koncertów na żywo. Koncerty Adam Nowak i Akustyk Amigos to bliskie spotkania z publicznością, pozbawione sztywnych ram i pełne improwizacji. Na wydawnictwie "Pół płyty" znalazł się całkowicie autorski repertuar, a na koncertach można się spodziewać się również kompozycji wybitnych polskich autorów - Marka Grechuty, Wojciecha Młynarskiego czy Zbigniewa Herberta. - W czasie obostrzeń związanych z pandemią nagrany został (wraz z zaproszonymi gośćmi) materiał muzyczny zatytułowany "Pół płyty" zawierającej siedem utworów - opowiada Adam Nowak. - Nagrywanie śladów muzycznych odbywało się zazwyczaj w domach i w studio Karima Martusewicza - dobrego ducha całego przedsięwzięcia. Oto tracklista: Lista utworów: 1. Cokolwiek ujęte 2. Który jestem z rzędu 3. Jeden jest zły inny dobry 4. Ogół stanowi 5. Życie Janka 6. Panna wyniosła ale biedna 7. STOPA R.I.P Skład zespołu: Adam Nowak - śpiew, gitary (Raz Dwa Trzy), Jarek Treliński - gitara (Raz Dwa Trzy) i Karim Martusewicz - kontrabas (Voo Voo). W 2005 roku otrzymał nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego za całokształt twórczości.
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES