KupBilecik

Koncert Urszuli

9 marca 2024 o godz. 18:00

Pleszew

- woj. Wielkopolskie

Hala widowiskowo-sportowa, Bolesława Krzywoustego 4

To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Iwona: Bardzo udany spektakl. Szczerze polecam.
Agnieszka: Koncert był fantastyczny! Urszula potrafi stworzyć niesamowitą atmosferę podczas swoich wystepów.
Jadwiga: Koncert Urszuli bardzo przyjemny. Wokalistka nawiązała dobry kontakt z publicznością. Występ na wysokim poziomie, włącznie z oprawą. A jakich Urszula ma świetnych muzyków. Polecam...
Małgorzata: Świetny koncert
Andrzej: Wspaniała Urszula, niezapomniany super koncert, bez gwiazdorzenia, doskonały kontakt artystki z publicznością.

Urszula jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. To z jej repertuaru pochodzą przeboje takie jak "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Na sen", "Rysa na szkle", "Malinowy król" czy "Konik na biegunach". Na polskiej scenie muzycznej z powodzeniem funkcjonuje od ponad trzydziestu lat, a jej płyty niezmiennie pokrywają się złotem i platyną. "Biała Droga" ukazała się w 1996 roku i z pewnością jest jednym z najważniejszych albumów w dorobku Urszuli. Single "Na sen" i "Niebo dla Ciebie" dotarły do pierwszego miejsca Listy Przebojów radiowej Trójki.

Sprzedaż biletów na to wydarzenie została już zakończona!
Aby nie przegapić kolejnego występu tego artysty, aktywuj koniecznie Alert Fana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz komentarze naszych klientów
Katarzyna
2024-03-11 08:12:35
Bogusława
2023-03-16 18:51:43
"Super było usłyszeć stare hity, ale jeszcze bardziej super te nowsze!"
Roman
2023-03-07 13:42:38
"Nie moje klimaty. Byłem jako osoba towarzysząca i jakoś dałem radę. Muzycy towarzyszący świetni, dobra oprawa sceniczna, wokalistka nie straciła swoich walorów wokalnych. Niektóe wersje akustyczne naprawdę fajne, zwłaszcza te swingujące. Konika na biegunach nie trawię...ale publika zachwycona. Uwaga dla ludzi na koncertach - schowajcie te cholerne telefony komórkowe. Słuchajcie, oglądajcie, wczuwajcie się w klimat, zamiast myśleć komu by tu wysłać filmik przez whatsupa. Żenada."
Hanna
2023-03-07 07:49:24
Iwona
2022-12-07 07:24:10
"Bardzo udany spektakl. Szczerze polecam."
Małgorzata
2022-12-05 06:29:44
Andrzej
2022-12-04 22:58:49
"Wspaniała Urszula, niezapomniany super koncert, bez gwiazdorzenia, doskonały kontakt artystki z publicznością."
Agnieszka
2022-11-30 22:58:27
"Koncert był fantastyczny! Urszula potrafi stworzyć niesamowitą atmosferę podczas swoich wystepów."
Piotr
2022-11-28 08:33:30
"Urszula, fenomenalny i klimatyczny koncert. Sala w Brześciu Kujawskim idealna na koncerty akustyczne. Obsługa kupbilecik.pl jak zwykle idealnie. Pozdrawiam."
Jadwiga
2022-11-24 15:39:16
"Koncert Urszuli bardzo przyjemny. Wokalistka nawiązała dobry kontakt z publicznością. Występ na wysokim poziomie, włącznie z oprawą. A jakich Urszula ma świetnych muzyków. Polecam..."
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
1 lutego 2025
godz. 16:00

"Nie teraz, Kochanie" / "Not now, Darling"

1 lutego 2025 o godz. 16:00
26 stycznia 2025
godz. 14:30

Balet Dziadek do orzechów - familijny spektakl baletowy

26 stycznia 2025 o godz. 14:30
9 lutego 2025
godz. 19:00

Narodowy Balet Gruzji "Sukhishvili"

9 lutego 2025 o godz. 19:00
26 stycznia 2025
godz. 18:30

Rewelacyjna komedia

26 stycznia 2025 o godz. 18:30
29 marca 2025
godz. 17:30

Nowy program "Mniej więcej"

29 marca 2025 o godz. 17:30
27 lutego 2025
godz. 18:00

Teresa Werner - Koncert "Marzeniami do sukcesu"

27 lutego 2025 o godz. 18:00
25 stycznia 2025
godz. 20:00

Premiera płyty "A Brief Insight Info Life"

25 stycznia 2025 o godz. 20:00
14 lutego 2025
godz. 19:00

Walentynkowy Zawrót Głowy

14 lutego 2025 o godz. 19:00
23 lutego 2025
godz. 17:00

Katarzyna Zielińska w solowym spektaklu

23 lutego 2025 o godz. 17:00
1 marca 2025
godz. 16:30

Filharmonia Dowcipu & Waldemar Malicki - Filmowy Świat

1 marca 2025 o godz. 16:30
Powiązane wiadomości z tym artystą
"Zaczaruj" to magiczny, z miejsca wpadający w ucho singiel, który z jednej strony zachwyca nowoczesną produkcją, a z drugiej - może skojarzyć się z największymi przebojami z repertuaru Urszuli. Nuta retro to bez wątpienia zasługa Ani Dąbrowskiej, autorki piosenki. - Tę piosenkę napisała dla mnie Ania Dąbrowska, która ma niezwykły talent do tworzenia prostych, nieprzeładowanych i urzekających melodii. Ja tu słyszę pewne domknięcie mojej historii, która dla wielu zaczyna się wraz z piosenką "Dmuchawce, latawce wiatr". Obie te piosenki łączy rytm walczyka i ciepły, sentymentalny klimat. Mam nadzieję, że będzie dla moich słuchaczy miłym przedłużeniem lata. Do piosenki powstał klip w reżyserii Maćka Lipińskiego, w którym udało się jeszcze uchwycić ostatnie wakacyjne dni. Zaczaruj" to drugi po "Kilka słów" singiel promujący płytę "Teraz ja". Zamów album w przedsprzedaży tutaj.
Świąteczny, a do tego podwójny zestaw wypełniły piękne pastorałki i klasyczne kolędy. Wydawnictwo stanowi mieszankę folku i popu we współczesnym brzmieniu przenikającym się z polską tradycją. Muzyka, którą dzieli się z nami Urszula, w nieoczywisty sposób łączy pokolenia i zachęca do rodzinnych spotkań. Ponadczasowy charakter albumowi nadaje obecność takich twórców jak Seweryn Krajewski czy Ryszard Kniat. Materiał powstał we współpracy z poznańskimi muzykami. - Od dawna chciałam nagrać płytę z kolędami i pastorałkami, które co roku będzie można śpiewać razem z bliskimi przy świątecznym stole. Te, które znalazły się na płycie, są dla mnie wyjątkowe i bliskie - przyznaje Urszula. - Ten rok jest inny niż wszystkie, ponieważ uczymy się, jak żyć i pracować w bardzo trudnej rzeczywistości. Stąd emocje podczas nagrywania tej płyty były większe niż zwykle i bardziej wyraziste. Okładka płyty "Cud nadziei" jest czytelna również dla osób niewidomych, z podtytułem pisanym Braille'em. Tracklista: CD 1 1. Cud nadziei 2. Kiedy w nas znów rozbrzmiewa kolęd czas 3. Pokój ludziom i zwierzętom 4. Tak chciałabym znów dzieckiem być 5. Australijska kolęda 6. W ciszy 7. Na mojej twarzy łza 8. Zagrają dziś dzwony 9. Co dzieje się w betlejem 10. Dzień jeden w roku 11. Twój świąteczny dzień 12. Noc nie przyszła pod mój dach 13. Ocalmy ten świat CD 2 1. Wśród nocnej ciszy 2. Lulajże, Jezuniu 3. Pójdźmy wszyscy do stajenki 4. Gdy śliczna Panna 5. Z narodzenia Pana 6. Przybieżeli do Betlejem 7. Jezus malusieńki 8. W żłobie leży 9. Nowy rok bieży 10. Anioł pasterzom mówił
Muzykę ilustracyjną do filmu skomponowała Sarsa - jedna z najoryginalniejszych i najciekawszych polskich artystek muzycznych. Kontrowersyjny program telewizyjny "Music Race" poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu - Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej "Ostra" (Katarzyna Sawczuk) - zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu "Ostrej" do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru - młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show-biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami. Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut "Być jak Kazimierz Deyna" nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film. Za kamerą stanął Witold Płóciennik - autor zdjęć do takich produkcji, jak "Kruk. Szepty słychać po zmroku", "Carte Blanche" czy "Jak pies z kotem". Premiera 2 października.
Muzykę ilustracyjną do filmu skomponowała Sarsa - jedna z najoryginalniejszych i najciekawszych polskich artystek muzycznych. Kontrowersyjny program telewizyjny "Music Race" poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu - Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej "Ostra" (Katarzyna Sawczuk) - zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu "Ostrej" do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru - młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show-biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami. Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut "Być jak Kazimierz Deyna" nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film. Za kamerą stanął Witold Płóciennik - autor zdjęć do takich produkcji, jak "Kruk. Szepty słychać po zmroku", "Carte Blanche" czy "Jak pies z kotem".
- Dzieje się! Zarówno w backgroundzie muzycznym, jak i literackim - mówi Urszula. - Warstwa po warstwie, przy każdym odsłuchu można tu odkryć coś nowego. Zupełnie jak w związku dwojga ludzi. Ktoś, kto nigdy nie przeżył sinusoidy uczuć w relacji z ukochaną osobą, nie poznał ani siebie, ani tego, kogo kochał, ani prawdziwej miłości. Kawałka można posłuchać poniżej. Numer dostępny jest również w serwisach streamingowych pod tym adresem. Urszula jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek. Na koncie ma przeboje "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Malinowy Król", "Biała droga" czy "Rysa na szkle". Ostatnia dotąd płyta Urszuli to "Eony snu" z sierpnia 2013 roku.
Czwarty, najbardziej osobisty film Urszuli Antoniak, która od 25 lat mieszka w Holandii, dotyka jednego z najbardziej palących problemów współczesności, zgłębiając jego humanistyczny aspekt, bez ideologii, bez politycznych deklaracji i bez stereotypów. Reżyserka nie pochyla się nad losem imigrantów, tylko pokazuje człowieka, który wyjechał, bo chciał i mógł. Michał (Jakub Gierszał), główny bohater filmu, zrobił to samo, co w ostatnich latach zrobiły setki tysięcy Polaków, czyli wyjechał z kraju nie dlatego, że była wojna czy że zmuszała do tego sytuacja polityczna, tylko dlatego, że tak postanowił. Od początku kierowały nim aspiracje, żeby w pewnym momencie wyjechać i od zera dojść do najwyższej ligi. On nie chciał być prawnikiem, tylko korpo prawnikiem, mieć styl i mówić perfekcyjnym niemieckim. Imigrancka przeszłość Michaela w niczym mu nie przeszkadza. Chłopak doskonale się zasymilował. Biegle włada językiem, pojął też społeczną niemiecką etykietę. Nie ma w nim tęsknoty za krajem ani łączących go z ojczyzną więzi. Poza jedną - 55-letnim ojcem (Andrzej Chyra), który niespodziewanie zjawia się w życiu chłopaka. Spędzają ze sobą weekend, wspólnie przechadzając się po Berlinie i rozmawiając po polsku. Michael ponownie staje się Michałkiem, co zmusi go do zadania sobie pytań o swoją tożsamość i przynależność. Ale to nie wywołane duchy przeszłości są dla Michaela wyzwaniem, tylko zderzenie ze świadomością, że od lat jedynie gra Niemca. Jakub Gierszał przygotowując się do roli, spotkał żeński odpowiednik swojego bohatera - kobietę ze Stalowej Woli, która musiała pokonać podobną drogę i zapracować na to, żeby osiągnąć najwyższą pozycję. To Polka, która wyjechała z kraju, gdzie urodziła się w niezamożnym domu i zaczęła piąć się po szczeblach kariery, bez niczyjej pomocy ani protekcji. - Pojechałem do niej do Hamburga, rozmawiałem z nią, uczestniczyłem w jej codzienności - wspomina Gierszał. - Bardzo dużo się od niej nauczyłem o tym świecie, którego reprezentantem miałem się stać. Dopełniłem swoją postać jeszcze obserwacjami prawników z Berlina, których też poznałem i odwiedziłem w korporacjach, gdzie pracowali. To były miłe i owocne dla roli spotkania. - Jakub przywiózł niesamowite obserwacje na temat tego, jak ta dziewczyna się ubiera, jak się porusza, jak traktuje facetów - dodaje Antoniak. - Świat korporacji, którą ona reprezentuje, jest bardzo sztywny i sztuczny, ma się wrażenie, że spotyka się w nim nie prawników, tylko wojskowych dowódców. Oni ponoszą gigantyczną odpowiedzialność, pracują przy sprawach, które toczą się o miliony. Jakub opowiadał mi, że po tygodniu spędzonym z prawniczką z Hamburga, kiedy wsiadł do metra po tym, jak jadł lunche po 150 euro, z ludźmi z diamentami jako dodatkami do ubioru, to jego pierwszym impulsem było, żeby się odsunąć od innych ludzi. To było w nim. Jakub znalazł też taki koncept, który nazywa się "corporate social responsibility". Wykorzystaliśmy go w filmie, bo to nie jest tak, że prawnicy w "Pomiędzy słowami" bezinteresownie pomagają uchodźcom. Oni po prostu w ramach tego konceptu dla społeczeństwa robią coś pro bono. Rozmawialiśmy o tym z prawnikami z korporacji w Berlinie. To oni powiedzieli nam, że biorą sprawę, która jest nie do wygrania i ładują w nią całą swoje wiedzę, doświadczenie i czas, ale nie robią tego dla idei, tylko dlatego, że to są najczęściej sprawy flagowe i piszą o nich media. Zwiastun "Pomiędzy słowami" można obejrzeć poniżej. Nagrodzony m.in. na FPFF w Gdyni i Warszawskim Festiwalu Filmowym film Urszuli Antoniak trafi na ekrany kin 16 lutego 2018 roku.
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Urszula w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES