KupBilecik

In Memory Of George Michael

2 listopada 2024 o godz. 19:00

Katowice

- woj. Śląskie

Spodek, Al. Korfantego 35

To wydarzenie już się odbyło!

8 Najlepszych Polskich Wokalistów oraz Jedna Wspaniała Wokalistka w projekcie Ku Pamięci George'a Michaela - "FREEDOM - In Memory Of George Michael" z towarzyszeniem Orkiestry Kukla Band pod dyrekcją Zygmunta Kukli! To będzie wspaniałe wydarzenie i przypomnienie znakomitych koncertów George'a Michaela z trasy "25 Live".


"25 Live" było trasą koncertową angielskiego piosenkarza i autora tekstów George'a Michaela, najbardziej udaną komercyjnie w Europie w latach 2006-2007, przynosząc ponad 200 milionów dolarów dochodu i pozytywne recenzje krytyków muzycznych. 106 koncertów odbyło się w 41 krajach i obejrzało 1,3 miliona fanów na całym świecie. Na jednej scenie w największych hitach Georga Michaela:

Na jednej scenie w największych hitach Georga Michaela zaprezentują się: Andrzej Piaseczny - Piotr Cugowski - Kuba Badach - Sławek Uniatowski - Mietek Szcześniak - Mateusz Ziółko - Łukasz Zagrobelny - Nick Sinckler, ze specjalnym udziałem Kasi Cerekwickiej.


02 listopada 2024 - Spodek Katowice godz. 19.00. Spektakularne Wydarzenie !  Wielkie muzyczne i multimedialne widowisko ! Serdecznie Zapraszamy !

Miejsce: Spodek Katowice, al. Wojciecha Korfantego 35, 40-005 Katowice
OTWARCIE BRAM:  17.30
START KONCERTU: 19.00
KONIEC KONCERTU: 21.30
Organizator: Agencja Artystyczna Voices

Sprzedaż biletów na to wydarzenie została już zakończona!
Aby nie przegapić kolejnego występu tego artysty, aktywuj koniecznie Alert Fana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
13 grudnia 2024
godz. 19:00

Największe przeboje The Beatles w doskonałych jazzowych aranżacjach!

13 grudnia 2024 o godz. 19:00
15 lutego 2025
godz. 18:30

Wpadnij w wir rodzinnych tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji!

15 lutego 2025 o godz. 18:30
6 grudnia 2024
godz. 19:00

Jacek Rykała - Mleczarnia

6 grudnia 2024 o godz. 19:00
19 stycznia 2025
godz. 17:00

Światowe przeboje Króla walca Johanna Straussa i nie tylko...

19 stycznia 2025 o godz. 17:00
23 stycznia 2025
godz. 19:00

Stand-up Katowice | Rafał Rutkowski w programie "Żarty dla mas"

23 stycznia 2025 o godz. 19:00
25 lutego 2025
godz. 19:00

Spektakl komediowy jakiego jeszcze nie było!

25 lutego 2025 o godz. 19:00
16 lutego 2025
godz. 17:00

Królowa Operetek w wykonaniu Teatru Muzycznego Castello pierwszy raz w Katowicach

16 lutego 2025 o godz. 17:00
4 stycznia 2025
godz. 16:00

Wyjście awaryjne - oddam kochanka w dobre ręce

4 stycznia 2025 o godz. 16:00
8 grudnia 2024
godz. 16:00

Spektakl rodzinny

8 grudnia 2024 o godz. 16:00
Powiązane wiadomości z tym artystą
- Teledysk do piosenki "Wall of Kindness" opowiada historię astronauty, który wraca na Ziemię do swojego syna, mierząc się po drodze z trudami podróży, wspomnieniami, tęsknotą oraz lękiem o przyszłość - opowiada Kuba Badach. - Na pomysł umieszczenia głównego bohatera w takiej właśnie scenerii wpadliśmy wspólnie z moim bratem Maćkiem i moją żoną Olą, gdy okazało się, że brat wraz z reżyserem teledysku Tomkiem Pulsakowskim, będą mieli dostęp do technologii, umożliwiającej zrealizowanie tej dosyć wymagającej koncepcji. Dzięki temu powstał obraz, który w nieoczywisty sposób oddaje emocje zawarte w napisanym przez Olę pięknym tekście piosenki. Nie przypuszczałem, że to w ogóle będzie możliwe, aby 4 lata po premierze płyty tworzyć kolejny obrazek, ale udało się - dodaje Kuba. Jestem szczęśliwy, gdyż po raz pierwszy pracowałem przy teledysku z moim bratem Maćkiem, który jest mega profesjonalnym "kotem" oraz autorem zdjęć i montażu do tego obrazu. Nagranie "Wall of Kindness" promuje album "Oldschool", który miał premierę w 2017 roku. To pierwszy solowy, muzycznie autorski album w dorobku Kuby Badacha. Na płycie, znalazło się trzynaście kompozycji utrzymanych w zróżnicowanych stylistykach. Znajdziemy tu charakterystyczne "jazzowe" brzmienie zespołu Kuby Badacha, znane z płyty "Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny", czyli fortepian Jacka Piskorza, kontrabas Michała Barańskiego i perkusję Roberta Lutego, wzbogacone brzmieniem gitary Łukasza Belcyra , hammonda Marcina Górnego oraz sekcji dętej Macieja Kocińskiego (saksofon) i Piotra Schmidta (trąbka). Jesienią ubiegłego roku, album osiągnął status platynowej płyty.
- Poznaliśmy się z Andrzejem w Warszawie podczas sesji zdjęciowej, zorganizowanej na potrzeby promocji nowego albumu "50/50" - mówi reżyser, Oskar Szramka. - Po jakimś czasie, menadżerka Andrzeja Julita, zaangażowana w produkcję albumu, podesłała mi gotowe piosenki na płytę. Przesłuchując utwory, usłyszałem "Wizje" i od razu wiedziałem, że jest to doskonały materiał na singiel. Bezzwłocznie napisałem do Julity, że moglibyśmy zrobić teledysk do tego utworu. Warstwa liryczna piosenki pozostawia szerokie pole do interpretacji. Osobiście utwór "Wizje" odbieram jako traktujący o nadziei, co też starałem się wyrazić, pisząc scenariusz i reżyserując wideoklip. Surowość czerni i bieli kontrastuje z subtelną zielenią, a tancerze symbolizują pozytywny element przemiany. Natomiast całość historii finalizują dźwięki optymistycznego refrenu, wybrzmiewającego ze sceny, oświetlonej nasyconymi barwami. Przez wszystkie sceny wideoklipu artysta zwraca się bezpośrednio do widza, budując atmosferę pełną perspektywy, "wiary w lepsze jutro". Koniecznym jest poinformowanie, że cegiełkę w scenariuszu dorzuciła również moja Żona, za co bardzo jej dziękuję. Tak swoją wizję utworu "Wizje" przedstawiam państwu, życząc przyjemnego odbioru. Utwór "Wizje" to singiel i teledysk z urodzinowej płyty Andrzeja Piasecznego "50/50", wydanej 7 maja 2021 roku.
- Sinatra i wokaliści działający w ubiegłym stuleciu, mieli silne poczucie wspólnoty i często razem występowali, to dlatego wciąż wspominamy "The Rat Pack'" - mówi Matt Dusk. - Do zespołu, który tworzyli Frank Sinatra, Dean Martin i Sammy Davis Jr, na przestrzeni lat często dołączali inni artyści. I tak, rozpoczęła się ciężka praca. napisanie polskiego tekstu Matt poprosił Natalię Kukulską i zapytał, czy zechciałaby dołączyć i również zaśpiewać w tym kawałku. - Jednym z najbardziej charakterystycznych motywów nagrania Sinatry było zawołanie i odpowiedź między "that’s life" Franka, a kobiecymi wokalami B.J. Baker, Gwen Johnson i Jackie Ward – opowiada Dusk. - Chciałem mieć to samo, a Natalia i ja mieliśmy już ten vibe z "One Note Samba". - Z Kubą Badachem dogadywaliśmy się świetnie, kiedy nagrywaliśmy ‘Learning The Blues’ na poprzedni album - kontynuujeMatt. - Od lat nie słyszałem takiego głosu. Jest niesamowitym artystą, a do tego też fajnym facetem, z którym bardzo lubię przebywać. Autentyczny i prawdziwy. Potrzebowaliśmy uzupełnić trio, więc skontaktowałem się z Andrzejem Piasecznym - dobrze wygląda, jest czarujący i ma świetny głos, jest idealnym dopełnieniem grupy. I to jest to, na co czekałem... skład, który oddaje hołd przeszłości, do tego każdy z nas ma swój własny artystyczny charakter. Umieszczony na płycie "Sinatra with Matt Dusk vol. 2" zestaw 11 standardów ponownie zabiera nas na wycieczkę przez całą karierę Franka. Do tej wspólnej podróży Dusk po raz kolejny zaprosił Kubę Badacha, (z którym nagrał "Learnin' The Blues" na poprzednią płytę), jednak tym razem nie do duetu, a do tria, do którego dołącza Andrzej Piaseczny, w otwierającym album utworze "That's Life/ Żyć tak". Dołącza też Natalia Kukulska, która nie tylko zaśpiewała w pierwszym singlu promującym album "One Note Samba/ Samba na jedną nutę", napisała też słowa do polskiej wersji utworu wykonywanego przez wyżej wymienione trio, jak również wspomogła gentlemanów swoimi chórkami. Zaproszenie do powrotu w czasy elegancji i zmysłowości, kiedy to nieprzerwanie rządziła muzyka jazzowa, przyjęła również ikona muzyki i nietuzinkowa osobowość, Artystka, nazywana pierwszą damą polskiego jazzu - Ewa Bem. Wspólnie z Mattem wykonują standard "Fly Me To The Moon" w akustycznej aranżacji, będący wspaniałym zakończeniem albumu. Premierę wyznaczono na 22 października. Klip "That's Life/ Żyć tak" ukaże się jutro, 15 października. Lista utworów: 1. That’s Life / Żyć tak with Kuba Badach, Andrzej Piaseczny i Natalia Kukulska 2. One Note Samba / Samba na jedną nutę with Natalia Kukulska 3. All Or Nothing At All 4. Pennies From Heaven 5. I’ve Got The World On A String 6. Where Or When 7. My Kind Of Town 8. More 9. In The Wee Small Hours Of The Morning 10. I Get A Kick Out Of You BONUS 11. Fly Me To The Moon with Ewa Bem Matt Dusk sprzedał ponad milion albumów na całym świecie, ma na swoim koncie cztery złote i sześć platynowych albumów, a także liczne nagrody i nominacje.
Tak o piosence "50/50" mówi Andrzej Piaseczny: - To tytułowa piosenka z płyty, od której wziął początek cały projekt "50/50". Spotkanie z Kubą Badachem, który dał mi zadanie napisania części tekstu zanim jeszcze powstała muzyka, okazało się być dla mnie możliwością sformułowania motywu przewodniego dla całej płyty. Pół na pół oznacza więc współpracę z zaproszonymi do jej nagrania gośćmi, jest nawiązaniem do moich okrągłych urodzin, których celebracja przy okazji promocji materiału trwa nieprzerwanie cały rok, ale jest także (na co zwrócił mi uwagę producent płyty Michał Przytuła), odzwierciedleniem ludzkiego rozmyślania nad wypełnioną w połowie szklanką. Wprawdzie myślę, że zwykle jest ona dla mnie w połowie pełna, ale zawsze znajdą się do pokonania jakieś schody, na które wspinać się obawiamy. A może już bać się niczego nie trzeba? Kiedy połówka za nami, do tego zupełnie satysfakcjonującego życia i twórczości, do głosu dochodzi świadomość tego, że nie na każde schody trzeba się koniecznie wspinać. Choćby nie wiem jak kusiły obietnicą spełnienia, niejednokrotnie okazuje się, że czeka ono tuż obok, a żeby je dostrzec wystarczy wziąć głęboki oddech i przestać się skupiać na trudnościach. "Można powiedzieć, że się znamy dobrze, może nie całkiem, ale choć w połowie.." a jeśli moi słuchacze mają ochotę na poznawanie mnie dalej, bardzo proszę - oto piosenka, od której zaczyna się drugie pół. Tak koncepcję teledysku wspomina reżyserka Liubov Gorobiuk: - Inspiracją do teledysku było stare nagranie występu zespołu w polskim studio telewizyjnym w latach 60tych. W tamtych czasach tak właśnie wyglądały teledyski. Było studio, zespół oraz czasami tancerze i scenografia. W eter leciał bardzo niewinny, poprawny i bardzo delikatny przekaz. Widz był odbiorcą, którego dziś można by porównać do małego dziecka, nie gotowego na ekstrawagancje i rewolucyjne ruchy. Chcieliśmy właśnie taki klimat zbudować. Tancerze są figurami, które w pewnym momencie co prawda wyłamują się ze swoich statecznych i majestatycznych ruchów, ale w gruncie rzeczy są ilustracją, dodatkiem do całego obrazka, jaki tworzy zespół. Piosenka jest lekka i staraliśmy się zbudować obraz, który będzie bezpretensjonalnie emanować tą lekkością
- Gdy nagrywaliśmy ten album w 2009 roku, do głowy mi nie przyszło, że w 2021 roku nadal będziemy grali koncerty z tym repertuarem. A Wy, najdrożsi słuchacze, wciąż będziecie chcieli się z nami spotykać - opowiada Kuba Badach. - Piosenki Andrzeja Zauchy okazały się być najtrwalszym pomostem międzypokoleniowym. Dziękuję wszystkim Państwu, którzy w ciągu tych 12 lat znaleźli chęć, by się wybrać na nasz koncert i na nowo przeżywać tę muzyczną przygodę. Dziękuję też wszystkim wspaniałym muzykom, z którymi w każdej minucie wspólnie spędzonej na scenie, miałem zaszczyt i ogromną frajdę odkrywać w tych utworach wciąż coś świeżego i zaskakującego. Ponadczasowe utwory w hołdzie znakomitemu artyście, zostały poddane procesowi remasteringu dźwięku oraz wydane w nowej szacie graficznej. Okładkę albumu zaprojektował Andrzej Pągowski. Tracklista: 1. Co jest modne 2. Dzień dobry, Mr. Blues 3. Masz przewrócone w głowie 4. Leniwy Diabeł 5. Zakochani staruszkowie 6. C'est la vie 7. Wymyśliłem ciebie 8. Bądź moim natchnieniem 9. Jak na lotni 10. Byłaś serca biciem 11. Bezsenność we dwoje 12. Wieczór nad rzeką zdarzeń 13. Myśmy byli sobie pisani 14. Siódmy rok 15. W złotych kroplach deszczu (Live) 16. Czarny Ali Baba (Live) 29 września ukaże się biografia Andrzeja Zauchy zatytułowana "Życie, bierze mnie" autorstwa Jarosława Szubrychta. Andrzej Zaucha urodził się 12 stycznia 1949 w Krakowie. Również w Krakowie tragicznie zmarł, gdy 10 października 1991 po występie w Teatrze STU, Zaucha i aktorka Zuzanna Leśniak zostali zastrzeleni przez jej męża, francuskiego reżysera Yves'a Goulaisa.
- Spokojnie, powoli, jeszcze chwilę, już niedługo… - czytamy w komunikacie artysty. - Rzeczywistość, którą póki co my i wielu obywateli Rzeczpospolitej, moglibyśmy sobie jedynie wymarzyć, w innych miejscach na świecie jest dniem i chlebem powszednim. Czy miłość, uczucie wprawiające świat w ruch, można ograniczyć terytorialnie? Czy wolność osobistą, prawo do noszenia głowy na poziomie innych głów da się powstrzymać na granicy państwa tylko dlatego, że liczniejsi od nas widzą w naszej miłości ideologię zamiast uczuć? Znacie już piosenkę "Miłość" wraz z odpowiedzią na te pytania. Piosenkę niosącą pewność, nie tylko nadzieję. Dzisiaj chcemy pokazać Wam do niej obrazek, historię realną, z bajkowym jedynie zakończeniem. I chociaż czerwiec, Miesiąc dumy właśnie się kończy, wiemy, że miłość jest nieskończona. Miłość ma siłę przełamywania wszelkich barier i granic. Miłość nas wyzwala. Miłość potrafi nasze życie zmienić w bajkę. Spokojnie, powoli, jeszcze chwilę, już niedługo. Za scenariusz i reżyserię wideo odpowiadają Helena Ganjalyan i Bartosz Szpak. Klip można obejrzeć w wersji z tłumaczeniem na polski język migowy. Piosenka "Miłość" pochodzi z najnowszego Albumu Andrzeja Piasecznego "50/50".
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Freedom in memory of George Michael w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES