KupBilecik
mało fanów - dopisz się
Muzyka kameralna ponownie zagości na szczytach. Obiecujemy wieczory absolutnie wyjątkowe, rozbrzmiewające feerią mistrzowskich dźwięków i mieniące się wszystkimi barwami otaczającej nas natury. Zabierzemy Was w fantastyczną wędrówkę po wierzchołkach kultury i sztuki. Będzie wzruszająco, refleksyjnie, pasjonująco i mistycznie. Jak zawsze.
Brak aktualnie wydarzeń pasujących do tego zapytania!

komentarze wystawione przez widzów

jaroslaw
2024-09-16 09:43:04
"Pan Blecharz robi ładne show. Fajnie spędzone 3 godzinki. Ale ale ale czy to jest oryginalna twórczość muzyczna? Raczej nie, raczej postmodernistyczne żonglowanie wszystkim co było. Ma się wrażenie że wszsytko już się widziało, słyszało. Tu najpierw jest widziało potem słyszało. Piękna była Pani co grała na fletach. w kostiumie zdatnie utkanym, ale też ma się wrażenie że to już gdzieś było. 3 symfonia blecharza jest na plus wizualnie performaywnie na minus muzycznie bez metafizyki."

wiadomości ze świata muzyki i filmu

Dziś Horsy raczy nas swoim najnowszym singlem i klipem do utworu "H of Love", który stanowi część albumu i konceptu "Hedonism for Dummies". Premiera albumu 26 maja 2022. Horsy, czyli Tomasz Wódkiewicz, prezentuje swój singiel "H o f Love". Utworów z płyty "Hedonism for Dummies", towarzyszy klip, który pokazuje fantazyjny świat muzyka. Nowy singiel oraz album "Hedonism for Dummies" to przejażdżka po świecie Horsy'ego, w którym nie ma cenzury ani miejsca na jakiekolwiek zahamowania. Dla Tomka, który nie nazywa się muzykiem, a producentem zdarzeń, wszelkie aspekty wizualne jego twórczości są niezwykle istotne. - Teledyski są takimi momentami spełniania wizualnych marzeń, przestrzenią, w której możesz być srebrnym kowbojem, pastorem na ołtarzu Hedona albo wielką langustą miłości, Superbohaterem – komentuje. - Nie ma sensu robić klipu i nie umieszczać w nim swoich najdzikszych marzeń czy to wizualnych, emocjonalnych czy intelektualnych. Twórzmy narracje, opowiadajmy sobie historie, bawmy się, jeżeli tylko nadarza się okazja Do tej pory ukazały się 4 single Horsy'ego, którym daleko jest do sukcesów pod względem wyświetleń na You Tube, a to za sprawą regularnych blokad ze względu na "niecenzuralne" treści Horsy to muzyk, producent, konstruktor interaktywnych robotów muzycznych i wszystkiego, co emituje niekonwencjonalną elektronikę. Horsy debiutował na scenie Electronic Beats festiwalu Nowe Horyzonty, a w styczniu 2020 reprezentował Polskę na holenderskim festiwalu Eurosonic (ESNS) w Groningen. Kompozycje muzyka składane są z udziałem loopa w przeciągłe, taneczne sety. Koncertowo to półtoragodzinny spektakl improwizowanego dancingu z dużym poczuciem swobody. Z estetyki klubowego wydarzenia Horsy może przejść w dancing lat 70. Jego publika staje się integralną częścią koncertów, a jego scenicznym otoczeniem jest pokręcona scenografia. Kostiumy od radzieckiego kokainowego barona do barokowego generała armii miłości - to wszystko sprawia, że zakochujesz się w nim przed pierwszym refrenem. Pod szyldem "Bioporty" Horsy (Tomasz Wódkiewicz) konstruuje interaktywne roboty muzyczne prezentowane m.in. we wrocławskim IP Studio czy na festiwalu Open'er. Jest również producentem odpowiedzialnym za powstanie takich klubów jak warszawskie Cząstki Elementarne czy wrocławska Wyspa Tamka.
Cykl "Bridgerton" powstaje na podstawie prozy Julii Quinn. Autorka wydala do tej pory 9 książek opowiadających o rodzinie Bridgerton. Rozgrywające się w czasach Angielskiej Regencji opowieści koncentrują się na miłosnych perypetiach ośmiorga rodzeństwa Bridgerton. Każda książka przybliża miłosne poszukiwania jednego przedstawiciela rodziny. Druga część koncentruje się na najstarszym z rodzeństwa Anthonym Bridgertonie (Jonathan Bailey) i mającej hinduskie korzenie piękności, która nazywa się Kate Sharma (Simone Ashley). W cyklu ponownie grają także Adjoa Andoh, Julie Andrews (głos), Nicola Coughlan, Phoebe Dynevor, Luke Newton oraz Polly Walker. Podobnie jak poprzednio do cyklu trafiły współczesne piosenki w klasycznych przeróbkach. Tym razem wybór padł m.in. na Miley Cyrus, Bee Gees czy Nirvanę.
Jego ostatni w karierze album – "Legendaddy" – zanotował wynik ponad 175 mln streamów w ciągu trzech dni od premiery. Ostatni album Daddy Yankee trafił na szczyt Global Album Chart Spotify i zapewnił artyście najlepszy dzienny wynik streamów w karierze – 35,7 mln, ponad dwukrotnie więcej niż jego poprzedni najlepszy dzień. Płyta trafiła na pierwsze miejsce zestawienia Apple Music’s Top Albums w 18 krajach, w tym Argentynie, Chile, Kolumbii, Ekwadorze, Peru, Meksyku i Hiszpanii. Dodatkowo pięć klipów promujących wydawnictwo znalazło się w Top 10 YouTube. Daddy Yankee za sprawą "Legendaddy" nie tylko pokonał własne rekordy w serwisach cyfrowych, ale też zebrał mnóstwo przychylnych recenzji wśród krytyków. Na 19-utworowym wydawnictwie znalazło się mnóstwo gości, w tym takie gwiazdy jak Nile Rodgers, Pitbull, Lil Jon czy Becky G. Artysta przygotował klipy do utworów "Agua", "La Ola", "Zona Del Perreo", "Hot", "Bombon", "El Abusador Del Abusador", "Impares" i "Remix". Premierze ostatniego albumu "Legendaddy" towarzyszy także pożegnalna trasa koncertowa "La Ultima Vuelta", czyli "ostatnie okrążenie. Tournee rozpocznie się w Portland 10 sierpnia i potrwa 5 miesięcy.
Garou jest jednym z najbardziej urzekających i charyzmatycznych muzyków francuskiej sceny. Pod koniec lat 90. Garou błyskawicznie zaistniał w świecie muzyki, łamiąc jego wszelkie kanony. Seksowny głos romantycznego macho sprawił, że serca kobiet zaczęły bić szybciej. On sam mówi o sobie skromnie: "podbiłem listy przebojów, pojawiając się we właściwym miejscu i właściwym czasie". Jego spotkanie ze słynnym poetą, autorem musicalu "Notre Dame de Paris", Luckiem Plamondonem w barze w Montrealu zadecydowało o przyszłości młodego wokalisty z gitarą. Niedługo potem, urok i talent Garou przyczynił się do rozpoczęcia współpracy z Celine Dion i Rene Angelil. Jego pierwszy album "Seul" został wydany w 2000 roku. W samej Francji 2,5 miliona egzemplarzy zostało sprzedanych w jedyne 11 tygodni. Kolejne płyty gwiazdora: "Reviens", "Garou", "Piece of My Soul", "Gentleman Cambrioleur", "Version intégrale" ukazywały się w stosunkowo krótkich odstępach czasu. Wiele utworów stało się prawdziwymi hitami, jak "Seul" czy "Gitan". W 2012 roku jego 6. płyta "Rhythm and Blues" zyskała złoty status już tydzień po wydaniu. Przy ostatnim, ósmym albumie "Au milieu de ma vie" współpracę podjęli utalentowani autorzy tekstów: Jean-Jacques Goldman, Pascal Obispo, Gérald de Palmas. Terminy koncertów: 18 października - Warszawa, COS Torwar 20 października - Wrocław, Hala Stulecia 21 października - Zabrze, DMIT 23 października - Gdańsk/Sopot, ERGO Arena Bilety do nabycia na: --- i makroconcert.pl.
Na stronie internetowej Florence + The Machine znajduje się piętnaście kart. Jedna z nich - Król - została już odkryta. Pozostałe czternaście są obecnie zakryte. Po kliknięciu w kartę Król pojawia się wiadomość zachęcająca fanów do wpisania się na listę mailingową zespołu. Z kolei na TikToku najpierw pojawił się filmik ze wspomnianą wcześniej kartą a potem fragment klipu, który zapewne zobaczymy już jutro. Nowy album zespołu byłby ich pierwszym od "High As Hope" z 2018 roku. W 2020 roku udostępniono nową piosenkę "Light Of Love", a w zeszłym roku zaprezentowano nowy utwór "Call Me Cruella", z filmu Disneya "Cruella" z 2021 roku. Florence Welch skomponuje też muzykę do nowej broadwayowskiej adaptacji "Wielkiego Gatsby'ego". - Ta książka prześladowała mnie przez dużą część mojego życia. Zawiera niektóre z moich ulubionych tekstów w literaturze – mówi Florence Welch. - Musicale były moją pierwszą miłością i czuję głęboki związek z tragicznym romantyzmem F. Scotta Fitzgerald. To zaszczyt, że zaoferowano mi szansę odtworzenia tej książki w piosence. @florence Something’s coming ♬ original sound - Florence @florence Tomorrow…
Sukcesy animacji Disneya to nic nadzwyczajnego, także jeśli chodzi o towarzyszącą im muzykę. Jednak "Nasze magiczne Encanto" to prawdziwy fenomen: ścieżka muzyczna z filmu podbija listy przebojów, platformy streamingowe i oczywiście TikToka. Zawierający osiem oryginalnych piosenek, których autorem jest Lin-Manuel Miranda ("Hamilton", "Vaiana: Skarb oceanu") soundtrack powrócił na szczyt zestawienia Billboardu. Tym samym stał się najpopularniejszą płytą w USA, zostawiając w tyle chociażby Adele i jej "30" czy The Weeknda i jego "Dawn FM". Pochodzące z albumu piosenki "We Don’t Talk About Bruno" i "Surface Pressure" znajdują się w top 10 listy Hot 100, co jest historycznym rekordem dla piosenek z animacji Disneya. Nigdy wcześniej nie udało się wytwórni umieścić na oficjalnej liście przebojów aż dwóch singli z tego samego soundtracku. Co więcej, hit "We Don’t Talk About Bruno", który awansował na szczyt zestawienia, to najwyżej notowana piosenka z produkcji Disneya, od blisko 30 lat. A dokładnie od 1993 roku, kiedy królował tam utwór Disneya "A Whole New World" z animowanej wersji filmu "Aladyn". Warto wspomnieć, że mega przebój "Let it Go" ("Mam tę moc") z "Krainy lodu", dotarł zaledwie do 5. pozycji amerykańskiego notowania. Tymczasem numer "We Don’t Talk About Bruno" podbija też YouTube, gdzie zgromadził ponad 190 milionów odsłon. Piosenka przewodnia Brunona, któremu w polskiej wersji językowej głosu użyczył niezawodny Cezary Pazura, zdobywa nie tylko serca Amerykanów, ale i Brytyjczyków. Na Wyspach "We Don’t Talk About Bruno" jest pierwszym disneyowskim numerem 1 w zestawieniu singli od 1952 roku. Kolejnym hitem z soundtracku jest piosenka "Dos Oruguitas", która na YouTube ma ponad 33 miliony wyświetleń i cieszy się ogromną popularnością na latynoskich listach przebojów Łącznie muzyka z filmu "Nasze magiczne Encanto" zgromadziła 1,5 miliarda streamów i znajduje się na szczycie albumowych zestawień w serwisach: Spotify, Amazon i iTunes. TikTok również nie pozostaje obojętny. Fragmenty utworów z animacji mają ponad 10 miliardów odsłon i pojawiły się w ponad 3 milionach filmików. Piosenki z filmu "Nasze magiczne Encanto" napisał Lin-Manuel Miranda ("Hamilton", "Vaiana: Skarb oceanu"), a muzykę ilustracyjną skomponowała Germaine Franco ("Dora i Miasto Złota"). Na oficjalnym soundtracku znalazło się sześć utworów w wersji polskiej oraz nagrania w oryginalnym wykonaniu Carlosa Vivesa i Sebastiana Yatry. "Nasze magiczne Encanto" opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem, urokliwym miejscu zwanym Encanto, w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawia, że każdy w rodzinie posiada wyjątkową moc, każdy z wyjątkiem młodej dziewczyny o imieniu Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją. Za reżyserię filmu "Nasze magiczne Encanto" odpowiadają Byron Howard ("Zwierzogród", "Zaplątani"), Jared Bush ("Zwierzogród") i Charise Castro Smith (scenarzystka "The Death of Eva Sofia Valdez"). Lin-Manuel Miranda, Germaine Franco, Nasze Magiczne Encanto - Obsada - Nasze Magiczne Encanto (Muzyka z filmu)
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES